BYD Haziran ayına özel kampanyasını duyurdu BYD Haziran ayına özel kampanyasını duyurdu

Yeni yılda yepyeni bir SUV’a sahip olmak isteyenlere özel imkanlar sunan Citroën Türkiye, Citroen C5 Aircross SUV modeli için aylık 7 bin 500 TL taksitle satın alım imkanı sunuyor. Citroën’in Şubat ayı kampanyası kapsamında segmentindeki benzersiz konforu, dikkat çekici tasarımı ve işlevselliğiyle dikkat çeken Citroën C5 Aircross SUV modeli için 90 bin TL için 12 ay vade ve 0 faizli kredi veya 150 bin TL için 12 ay vadeyle %0,99 faiz oranlı kredi avantajı sunuluyor. Ayrıca kredi kullanmak istemeyen müşterilere özel 20 bin TL nakit alım desteği sunuluyor.

Ülkemizde 130 HP güç üreten dizel ve 180 HP güç üreten benzinli olmak üzere 2 farklı motor seçeneği ve Feel Bold, Shine ve Shine Bold olarak 3 farklı zengin donanım seçeneğiyle satışta olan Citroën C5 Aircross SUV modeli,tüm versiyonlarında standart olarak bulunan Kademeli Hidrolik Destekli Süspansiyon Sistemi ile “Uçan Halı” etkisini tüm yolcularına yaşatıyor. 3 yıl veya 100 bin km uzatılmış garanti avantajıyla da dikkat çeken Citroën C5 Aircross SUV modeli, Şubat ayı boyunca 655 bin TL’den başlayan kampanyalı başlangıç fiyatıyla satışa sunuluyor.citroen-aircross-c5-suv

Kampanyaya özel 655 bin TL’den başlayan anahtar teslim fiyatı

Citroen Türkiye, Şubat ayında C5 Aircross SUV modeli için hayata geçirdiği çok özel kampanyasıyla yeni yılda yeni bir SUV sahibi olmak isteyenlere benzersiz fırsatlar sunuyor. 7 bin 500 TL’lik aylık taksitle 2022 model Citroën C5 Aircross SUV modeline sahip olma fırsatının yer aldığı kampanya kapsamında, 90 bin TL için 12 ay vade ve 0 faizli kredi veya 150 bin TL için 12 ay %0,99 faiz oranlı kredi olanakları sağlanıyor.

655 bin TL’den başlayan cazip anahtar teslim fiyatına sahip Citroën C5 Aircross SUV modeline özel Şubat kampanyası kapsamında 20 bin TL nakit alım desteğine ek olarak 3 yıl veya 100 bin km uzatılmış garanti desteği gibi ekstra avantajlarda sunuluyor. 2021 model Citroën C5 Aircross SUV modelini satın almak isteyen otomobil severler ise 630 bin TL’den başlayan fiyatlar ve 90 bin TL için 12 ay vade 0 faizli kredi veya 150 bin TL için 12 ay vade %0,99 faiz oranlı kredi imkânlarıyla yeni araçlarına sahip olabiliyor.

Konforlu SUV: Citroën C5 Aircross

Citroën konforunun ve tasarımının temsilcilerinden olan C5 Aircross SUV, tamamen özgün ve heyecan uyandıran tasarımı ile dikkatleri üzerine çekiyor. 4,5 metre uzunluğu, Airbump® gibi kontrast tasarım unsurları, 230 milimetre yerden yüksekliği, çift renk tavan barları ve akıcı tasarımı ile güçlü bir duruş sergiliyor. Tasarım kadar konfor konusunda da iddialı olan Citroën C5 Aircross SUV’un iç mekânı konforlu bir sürüş için tasarlanmasıyla öne çıkıyor.

Editör: Rezzan Alavant