• USD 32,06
  • EUR 34,91
  • ALTIN 2.411,43
  • BİST100 9.713
  • BTC 72.259
16:26 Chery

Çin’in önde gelen otomotiv üreticisi Chery, yüksek teknolojiyle ürettiği inovatif ürünleriyle hızla büyümeye devam ediyor.

08:50 ELEKTRİKLİ ARAÇLAR

Mercedes-Benz’in 2024’ün ilk 3 ayında sattığı elektrikli araçların yaklaşık yarısı 480 km’nin üzerindeki menzili ve teknolojisi ile öne çıkan EQB.

2 gün önce GÜNCEL

BMW Türkiye, bu yıl üçüncüsü düzenlenen CI Bloom’da bu kez Spor Aktivite Coupé (SAC) formundaki Yeni BMW X2 ile sanatseverlerin karşısına çıkıyor.

2 gün önce GÜNCEL

Opel, cesur ve yalın tasarım felsefesinin yeni ve sağlam bir yorumu olarak öne çıkan elektrikli yeni SUV modeli Frontera’nın ilk görüntülerini paylaştı.

4 gün önce KAMPANYALAR

Türkiye’nin küresel teknoloji markası Togg, T10X siparişleri için farklı finansman avantajlarını kullanıcılarla buluşturmaya devam ediyor.

5 gün önce GÜNCEL

Yamaha Motor’un ülkemizdeki temsilcisi Yamaha Motor Türkiye, stratejik halkla ilişkiler çalışmaları yönetimi danışmanlığı için Canyaş İletişim’i tercih etti.

5 gün önce ELEKTRİKLİ ARAÇLAR

Opel, elektrikli ürün gamında yer alan 15 modeliyle bugünün ve geleceğin elektrikli mobilite çözümlerini kullanıcılarla buluşturuyor.

5 gün önce ELEKTRİKLİ ARAÇLAR

ZES ve electrip ile dünyanın en büyük şarj ağı sağlayıcısı Hubject, e-roaming çözümlerini geliştirmeye yönelik  iş birliğine imza attı.

5 gün önce GÜNCEL

Enerjisa Enerji, şebeke, teknoloji, e-mobilite ve müşteri çözümleri alanlarındaki yatırımlarına artan bir ivmeyle devam ediyor.

5 gün önce OTO SPOR

Hyundai Motor Company, resmi antrenman turunda 650 beygir güç üreten elektrikli “IONIQ 5 N eN1 Cup” yarış otomobilini tanıttı.