Biyoçeşitlilik bakımından zengin bölge ve illerin seçildiği Türkiye turunda, Doğuş Otomotiv markalarının yetkili satıcılarında buluşmalar gerçekleştiriliyor.

Otomotiv Sanayii Derneği, İlk 5 Aylık  Verileri Açıkladı! Otomotiv Sanayii Derneği, İlk 5 Aylık  Verileri Açıkladı!

Tarsus yetkili satıcısı Opat’ın ev sahipliğindeki etkinlikte çocuklara yönelik bir atölye çalışması gerçekleştirildi.

Doğuş Otomotiv ve Doğuş Otomotiv Plus iş birliğinde gerçekleştirilen; iklim değişikliği, yasadışı avcılık, çevre kirliliği ve yanlış kentleşme gibi nedenlerden ötürü tehlike altındaki göçmen kuşlara ve bunların göç yollarına dikkat çekmeyi amaçlayan ‘Doğaya Kanat Açtık’ projesi Türkiye turu devam ediyor. 

Doğuş Otomotiv yetkili satıcıları ev sahipliği yapıyor

Özellikle biyoçeşitlilik açısından zengin bölge ve illerin dahil edildiği Türkiye turu kapsamında, bu yıl dört bölge belirlendi. Doğuş Otomotiv markalarının yetkili satıcılarının ev sahipliği yaptığı etkinliklerde, doğa, yaban hayatı ve kuş fotoğrafçısı Alper Tüydeş, gerçek doğa hikayelerini anlatıyor ve kendi çektiği fotoğraflardan oluşturulan atölyede çocuklara doğal yaşam ve çevre koruma konularında bilgiler veriyor.

Opat Tarsus ev sahibi 

Doğaya Kanat Açtık Türkiye turunun yeni durağı Tarsus oldu. Doğuş Otomotiv yetkilisi satıcısı Opat Tarsus’ta düzenlenen buluşmadan sonra, 18 Mayıs’ta Antalya Başaran ve Eylül ayında da Doğuş Oto Ankara ev sahipliğinde turun 2024 rotası tamamlanmış olacak.

Editör: Rezzan Alavant