• USD 31,31
  • EUR 33,86
  • ALTIN 2.056,64
  • BİST100 9.193,69
  • BTC 61.799

Bridgestone Haberleri

Bridgestone haberleri ve güncel Bridgestone gelişmeleri, Bridgestone ile ilgili tüm video, Bridgestone fotoğrafları ve Bridgestone haberleri OTO AKTÜEL sitemizde


GÜNCEL

Brisa, dört mevsim performans sunan, elektrikli araçlarla uyumlu Bridgestone Turanza All Season 6 ve arazi ustası Dueler All-Terrain A/T002’yi piyasaya...

SEKTÖR

Bridgestone Performance Center olarak adlandırılan premium mağazalarda özellikle üst segment lastiklerin yoğunlukta olduğu sınıfta hizmet veriliyor.

Toyota

Brisa’nın öncü markası Bridgestone, dünyanın en büyük otomobil firmalarından Toyota'nın yeni nesil C-HR HEV ve PHEV model araçlarının lastik tedarikçisi...

GÜNCEL

Elektrikli ve Hibrit Sürüş Haftası’nın 4.'cüsü, Bridgestone’un ana sponsorluğunda, 9-10 Eylül tarihlerinde, Yenikapı - İstanbul’da gerçekleştirilecek.

GÜNCEL

Elektrikli ve Hibrit Sürüş Haftası, Bridgestone’un ana sponsorluğunda, 9-10 Eylül 2023 tarihleri arasında, Yenikapı - İstanbul’da gerçekleştirilecek.

SEKTÖR

Brisa’nın ortaklarından Bridgestone, Amerika’da içeriğinde yüzde 75 oranında geri dönüştürülmüş ve yenilenebilir malzemeler kullanılan lastik tasarladı.

SEKTÖR

Sabancı Holding ve Bridgestone Corporation iştiraki Brisa ile Türkiye treyler sektörünün pazar lideri Tırsan’la iş birliği genişliyor.

GÜNCEL

YouTube’un müzik iletişiminde örnek proje olarak gösterdiği Bridgestone Studio, yepyeni bölümleriyle müzik severlerle buluşmaya hazırlanıyor.

SEKTÖR

Türkiye lastik pazarı lideri Brisa, uluslararası sürdürülebilirlik derecelendirmesi sağlayan Ecovadis’te “Altın” (Gold) kategorisinde yer aldı.