• USD 31,34
  • EUR 34,04
  • ALTIN 2.062,04
  • BİST100 9.193,69
  • BTC 61.781

BYD Haberleri

BYD haberleri ve güncel BYD gelişmeleri, BYD ile ilgili tüm video, BYD fotoğrafları ve BYD haberleri OTO AKTÜEL sitemizde


GÜNCEL

BYD, Uluslararası Cenevre Otomobil Fuarı’nda yeni modellerini ve ses getiren yeni teknolojilerini sergiledi.

KAMPANYALAR

BYD ATTO 3, 420 kilometre menzili ve sadece 29 dakikada yüzde 30’dan yüzde 80 kapasiteye şarj edilmesiyle de öne çıkıyor.

GÜNCEL

Türkiye faaliyetlerini genişleten BYD, SEAL U modelinin şarj edilebilir hibrit versiyonunu ülkemizde satışa sunmaya hazırlanıyor.

Atama

Türkiye otomotiv sektörüne elektrikli araçlarıyla giriş yapan BYD Türkiye’de Finans Direktörü görevini İrfan Arman Ulusoy üstlendi

GÜNCEL

Elektrikli otomobil markası BYD, UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası 2024’ün Resmi Partneri ve Resmi E-Mobilite Partneri oldu.

OTOMOTİV DÜNYASI

BYD’nin C segmenti tamamen elektrikli hatchback modeli BYD DOLPHIN, Avrupa’da da beğeni kazanmayı başardı.

GÜNCEL

Yılın Otomobili Ödülleri’nde 2024 yılının 7 finalistinden biri olan BYD SEAL, 2024’ün ilk çeyreğinde Türkiye’de olacak.

OTOMOTİV DÜNYASI

Enerjisa Enerji’nin %100 iştiraki olan elektrikli araç şarj istasyonu operatörü Eşarj ile elektrikli araç üreticisi BYD ile güçlerini birleştiriyor.

OTOMOTİV DÜNYASI

Elektrikli araç üreticisi BYD, Eylül ayında gerçekleştirdiği marka lansmanın ardından Türkiye’deki ilk modeli olan BYD ATTO 3’ü yollara çıkardı.

ELEKTRİKLİ ARAÇLAR

Çinli elektrikli araç üreticisi BYD’nin yeni modelleri BYD SEAL ve BYD DOLPHIN Euro NCAP güvenlik testlerinden beş yıldızla çıktı.

ELEKTRİKLİ ARAÇLAR

Elektrikli araç lideri BYD, yalnızca iki haftalık sürede Kasım ayında ve 2024 yılının ilk çeyreğinde satışa sunulacak modelleri için 12...

OTOMOTİV DÜNYASI

Dünyanın lider elektrikli araç ve batarya üreticisi BYD’nin C SUV modeli BYD ATTO 3, prestijli ödüllerle adından söz ettirmeye devam...