• USD 31,41
  • EUR 34,05
  • ALTIN 2.058,13
  • BİST100 9.193,69
  • BTC 61.781

Citroen Türkiye Haberleri

Citroen Türkiye haberleri ve güncel Citroen Türkiye gelişmeleri, Citroen Türkiye ile ilgili tüm video, Citroen Türkiye fotoğrafları ve Citroen Türkiye haberleri OTO AKTÜEL sitemizde


GÜNCEL

Türkiye, Citroën dünyası içerisinde Fransa ve Almanya’nın ardından en fazla elektrikli modelin satıldığı 3’üncü ülke oldu.

KAMPANYALAR

Citroën C4 ve C4 X’in yüzde 100 elektrikli versiyonları ë-C4 ve ë-C4 X satın almak isteyenler, 300 bin TL’ye varan...

GÜNCEL

“Türkiye’de En Hızlı Büyüyen Hafif Ticari Araç Markası” unvanını da alan Citroën Türkiye, mikromobilite alanında dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Citroen

2023 yılını 63 bin 153 adetlik satışla kapatan Citroën Türkiye, bir önceki yıla göre satışlarını yüzde 119 oranında artırmış oldu.

KAMPANYALAR

Citroen Türkiye, Otomobil ve hafif ticari ürün yelpazesine yönelik kredi seçenekleri ve PSA Finans avantajıyla yeni yılın ilk kampanyasını başlattı.

Citroen

Citroen , ticari araç dünyasında öne çıkan Berlingo, Jumpy ve Jumper’dan oluşan hafif ticari araç sınıfındaki modellerini yeniledi.

KAMPANYALAR

Citroen Türkiye yeni kampanyasını duyurdu. Yeni kampanyada tüm binek ve hafif ticari modelleri kapsayan tüketiciyi sevindirecek özel fırsatlar var.

Citroen

Sınırlı sayıda üretilen ve Citroen’in online satış kanallarından, kapora verilerek satın alınabilecek olan My Ami Buggy’nin fiyatı da belli oldu.

GÜNCEL

Citroen Türkiye, Fransa’dan sonra en fazla Citroën’in satıldığı ülke olmayı başardı. Marka, 6 ayda satışlarını 2,5 kat arttırdı ve 32...

KAMPANYALAR

Citroen Türkiye, zamlardan sonra yeni kampanya detaylarını duyurdu. Kampanya kapsamında binek ve hafif ticari araçlarda PSA finans seçenekleri sunuyor!

GÜNCEL

Citroën Türkiye, globalde satış sıralamasında Fransa’nın ardından ikinci sıraya yükseldi.

Citroen

Citroën Türkiye, tarihindeki en yüksek aylık satışını gerçekleştirirken; Citroën Berlingo, Türkiye’nin en çok tercih edilen  ikinci hafif ticari araç oldu!