• USD 31,31
  • EUR 33,86
  • ALTIN 2.056,74
  • BİST100 9.193,69
  • BTC 61.799

DS Automobiles Haberleri

DS Automobiles haberleri ve güncel DS Automobiles gelişmeleri, DS Automobiles ile ilgili tüm video, DS Automobiles fotoğrafları ve DS Automobiles haberleri OTO AKTÜEL sitemizde


OTO SPOR

DS Automobiles’in efsaneleşen Formula E pilotu Jean-Éric Vergne, Meksika'da düzenlenen Formula E Şampiyonasında 1000 puanlık sembolik eşiği geçti.

GÜNCEL

DS Automobiles, 2023 yılında gerçekleştirdiği 3 bin 511 adetlik premium otomobil satışıyla rekor sonuca ulaştı.

KAMPANYALAR

DS Automobiles, Kasım ayına özel, ayrıcalıklı finansman modelleri ve takas desteği avantajları sunuyor.

ELEKTRİKLİ ARAÇLAR

2024’ten itibaren tanıtılacak tüm yeni DS Automobiles modellerinin yalnızca %100 elektrikli olması planlanırken, yeni sıfır emisyon çağının ilk modeline dair...

KAMPANYALAR

DS Automobiles, DS ayrıcalığına sahip olmak isteyenlere özel cazip satın alma tekliflerinin sunulduğu yeni bir kampanya başlattığını duyurdu.

SEKTÖR

Gastronomiye olan desteğiyle DS Automobiles, Paris’in en ikonik restoranlarından Tour d’Argent’ın yeniden açılması sebebiyle özel bir ortaklığa daha imza attı.

KAMPANYALAR

DS Automobiles, Premium SUV sınıfında muhteşem konforu arayanlar için; ürün gamının yıldızları DS 7 ve DS 7 E-TENSE kampanyası başlattı.

GÜNCEL

Türkiye premium otomobil pazarında aranan bir marka haline gelen DS Automobiles, en yüksek satış adedine ulaştı!

SEKTÖR

Citroen, Peugeot, Opel, Jeep ve Fiat gibi tüketicinin yoğun ilgisini çeken pek çok markayı çatısı altında bulunduran Stellantis Otomotiv'in Türkiye...

GÜNCEL

DS Automobiles, ülkemizde tarihindeki en yüksek ilk yarı satış performansına ulaşırken, 2022 yılındaki toplam satışlarını da şimdiden geçmiş oldu.

OTO SPOR

DS Automobiles, 4 Haziran 2023 Pazar günü Endonezya-Cakarta’da ABB FIA Formula E Dünya Şampiyonası’ndaki 100. yarışını kutlayacak.

OTOMOTİV DÜNYASI

DS Automobiles gastronomiye ve modaya olan desteğini, farklı malzemelere odaklanılan “DS Gurme Valizi” üzerinden seyahat deneyimini zenginleştirerek sürdürüyor.