• USD 31,43
  • EUR 34,03
  • ALTIN 2.062,96
  • BİST100 9.193,69
  • BTC 61.781

Fiat Haberleri

Fiat haberleri ve güncel Fiat gelişmeleri, Fiat ile ilgili tüm video, Fiat fotoğrafları ve Fiat haberleri OTO AKTÜEL sitemizde


ELEKTRİKLİ ARAÇLAR

FIAT’ın yeni modeli 600e otomotiv dergisi Quattroruote tarafından, “2024 Yılının Yeni Otomobili” seçildi.

KAMPANYALAR

Keyifli sürüş dinamikleri ile öne çıkan FIAT’ın tamamen elektrikli modeli 500e, yüzde 0 faizli finansman fırsatıyla yeni sahiplerini bekliyor.

ELEKTRİKLİ ARAÇLAR

Fiat 500e, 2023 yılında Avrupa’da A+B elektrikli araç segmentinde yüzde 14,7 pazar payı ile bir kez daha lider oldu. 

GÜNCEL

Fiat Türkiye, pazar liderliğini 2023 yılında Egea Sedan ve Egea Cross ile sürdürdü. Bursa'da Tofaş Fabrikası'nda üretilen Egea Sedan yılın...

GÜNCEL

Anadolu Sigorta, özel teminatlar içeren "Fiat Kasko Sigortası", "Jeep Kasko Sigortası" ve "Alfa Romeo Kasko Sigortası" ürünlerini hizmete sundu.

OTO SPOR

2017 yılından bu yana FIAT ana sponsorluğunda gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projesi ‘TOSFED Yıldızını Arıyor’un final yarışları, 24-26 Kasım tarihleri arasında...

GÜNCEL

İtalyan tasarım anlayışının kompakt SUV yorumu Fiat 500X, gelişmiş hibrit teknolojisiyle ekonomik ve çevre dostu sürüş deneyimi sunuyor.

OTOMOTİV DÜNYASI

FIAT, şimdi de “aracını kullandıkça öde” iş modeliyle çalışan “Akıllı Servis” uygulamasını hayata geçirdi.

GÜNCEL

7 yıldır Türkiye’nin en çok tercih edilen otomobili olan Egea’nın, ürün gamının en üstünde konumlandırılan yeni versiyonu “Limited” satışa sunuldu.    

FIAT

Türk bayrağının renklerinden ilham alınarak tasarlanan Fiorino 100.Yıl özel serisi, Cumhuriyet’in kuruluş yılını temsilen sınırlı sayıda 1923 adet üretilecek. 

ELEKTRİKLİ ARAÇLAR

Fiat 500e, 2023 Elektrikli Otomobil Ödülleri’nde bir kez daha ‘En İyi Elektrikli Küçük Otomobil’ ödülünü alarak, üst üste üçüncü kez...

FIAT

Bu kapsamda gerçekleşen FIAT ve Allianz Türkiye iş birliği ile kasko poliçelerinde “Akıllı Fiyatlandırma" uygulaması yaygınlaşıyor.