• USD 31,31
  • EUR 33,86
  • ALTIN 2.056,74
  • BİST100 9.193,69
  • BTC 61.634

Ford Trucks Haberleri

Ford Trucks haberleri ve güncel Ford Trucks gelişmeleri, Ford Trucks ile ilgili tüm video, Ford Trucks fotoğrafları ve Ford Trucks haberleri OTO AKTÜEL sitemizde


GÜNCEL

Ford Trucks, Çetaş Otomotiv ile Bayi Ağını Güçlendiriyor: Ford Trucks Hadımköy’deki Yeni Bayisiyle Yenilikçi, Verimli ve Teknolojik Çözümleri Sunacak.

Ticari Araçlar

Ağır ticari araç sektörünün küresel markası Ford Trucks, yeni F-LINE serisini Antalya’da düzenlediği lansmanda tanıttı.

Ford Otosan

Ford Otosan'ın İstanbul'daki Ar-Ge merkezinde düzenlenen NextETRUCK konsorsiyumunda 9 farklı ülkeden 18 firma ve toplam 32 katılımcı bir araya geldi.

Ford

Ford Trucks, Dünya'da Yılın Kamyonu seçilen F-MAX'sin şimdi de ilk yakıt hücreli elektrikli (FCEV) modelini geliştirip, üretecek.

Ticari Araçlar

Ford Trucks, Kazakistan'daki yeni distribütörü Turbo Trucks Kazakistan aracılığıyla uluslararası müşterilerine sunduğu hizmetleri genişletiyor.

Ford Otosan

Ford Otosan’ın global markası Ford Trucks’ta büyüme stratejisini destekleyen üst düzey yönetim değişiklikleri devam ediyor.

Ford Otosan

Ford Trucks, Türkiye’de öncü bir projeye daha imza attı. Hidrojen ile çalışan içten yanmalı tek silindirli araştırma motorunu tasarlayıp, geliştirdi.

Ford Otosan

27 yılı aşkın süredir Ford Otosan bünyesinde görev yapan Ford Trucks Genel Müdür Yardımcısı Serhan Turfan’ın  yeni adresi belli oldu.

Ford Otosan

Ağır Ticari Araçlar Derneği’nin (TAİD) genel kurulunda Ford Trucks Türkiye Direktörü Burak Hoşgören, yeni Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçildi.

Ford Otosan

Ford Otosan’ın global markası Ford Trucks’ta Uluslararası Pazarlar Direktörü olarak görev yapmakta olan Emrah Duman'a yeni görev!

Ford Otosan

Tüm Avrupa’ya yayılma hedefiyle önemli pazarlarda arka arkaya açılışlar gerçekleştiren Ford Trucks, stratejik büyümesini 2022’de Estonya ile tamamladı.