• USD 31,31
  • EUR 33,86
  • ALTIN 2.056,64
  • BİST100 9.193,69
  • BTC 61.799

Kredi Haberleri

Kredi haberleri ve güncel Kredi gelişmeleri, Kredi ile ilgili tüm video, Kredi fotoğrafları ve Kredi haberleri OTO AKTÜEL sitemizde


KAMPANYALAR

Otomobil ve hafif ticari ürün yelpazesine yönelik kredi seçenekleri ve PSA Finans avantajıyla Citroën, yılın son ayında müşterilerini showroomlarına bekliyor.

Ticari Araçlar

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu JCR Eurasia Rating, TürkTraktör’ün Uzun Vadeli Ulusal Kurum Kredi Rating Notunu açıkladı.

KAMPANYALAR

Citroën, kasım ayında birbirinden özel kredi imkânlarıyla yeni bir araç almak isteyenlerin yüzünü güldürüyor.

KAMPANYALAR

Düşük faizli taşıt kredisi avantajları: SEAT Türkiye’de bulunan modelleri için özel faiz oranlı taşıt kredileri sunmaya devam ediyor.

KAMPANYALAR

Citroen, otomobil ve hafif ticaride avantajlı kredi seçenekleri ve ay boyunca PSA Finans avantajlarını sunacağını duyurdu.

KAMPANYALAR

Opel Türkiye, haziran ayında hem binek hem de ticari araç modellerindeki özel teklifleriyle dikkatleri üzerine çekiyor.

KAMPANYALAR

Otomobil ve hafif ticari ürün yelpazesine yönelik 0 faizli avantajlı kredi seçeneklerini müşterilerine sunan Citroën, ay boyunca PSA Finans avantajı...

SUZUKI

Suzuki’de Sonbahar Fırsatları! Suzuki, Swift Hibrit, Jimny, Vitara Hibrit ve S-Cross Hibrit modellerine özel avantajlı Eylül kampanyasını duyurdu.

Opel

Opel, sonbahara özel yeni kampanya olanaklarına ek olarak; birbirinden farklı ödeme çözümlerini de beraberinde sunuyor.

NISSAN

Nissan’ın yeni araç alımlarına yönelik 24 aya varan %1’in altında faizli kredi imkanları ve tüm kredilerde ödemeleri 6 ay öteleme...