• USD 31,32
  • EUR 33,87
  • ALTIN 2.056,38
  • BİST100 9.193,69
  • BTC 61.634

Mobilite Haberleri

mobilite haberleri ve güncel mobilite gelişmeleri, mobilite ile ilgili tüm video, mobilite fotoğrafları ve mobilite haberleri OTO AKTÜEL sitemizde


GÜNCEL

Dünyanın en büyük mobilite şirketlerinden Stellantis 2023’te rekor seviyede net gelir, net kâr ve endüstriyel serbest nakit akışı sağladı!

GÜNCEL

Türkiye’nin mobilite alanında hizmet veren küresel teknoloji markası Togg, T10X akıllı cihazı için genel sipariş dönemini 20 Ocak’ta başlatıyor.

GÜNCEL

TEB Arval, sürdürülebilir mobilite ve sosyal sorumluluk hedefleri doğrultusunda kullanıcı dostu yeni mobilite çözümlerini hayata geçirmeye devam ediyor.

OTOMOTİV DÜNYASI

Stellantis, gerçekleştirdiği ortaklık ve iş birlikleriyle alternatif yakıtlı mobilite üzerine çalışmalarını sürdürüyor.

OTOMOTİV DÜNYASI

Hyundai’nin 21 Kasım’da açacağı akıllı kentsel mobilite merkezi, inovasyonu teşvik edecek, mobiliteyi, üretimi ve müşteri deneyimini de yeniden tanımlayacak.

Toyota

Japonya mobilite fuarında yenilikçi ürünlerle gövde gösterisi yapan Toyota, Land Cruiser Se konseptiyle elektrikli araçların yüksek torklu performansını zarif ve...

ELEKTRİKLİ ARAÇLAR

Otomotiv ve mobilite dünyasının en büyük gruplarından Stellantis, geçtiğimiz Eylül ayında Almanya’nın elektrikli otomobil segmentinde ilk sırada yer aldı.

GÜNCEL

Türkiye’nin lider mobilite şirketi Otokoç Otomotiv, 2023 yılı içerisinde nitelikli yatırımcılara yönelik ikinci tahvil ihracını gerçekleştirdiğini duyurdu.

OTOMOTİV DÜNYASI

Goodyear'ın gerçekleştirdiği yenilikler, son 125 yıldır lastik performansını yeniden tanımladı ve mobilite alanındaki gelişmeleri yönlendirdi.

Ticari Araçlar

Scania’nın elektrikli mobilite atağındaki en büyük adımlarından biri olan batarya montaj fabrikası faaliyetlerine başlıyor. 

OTOMOTİV DÜNYASI

Stellantis, dünyanın önde gelen metal geri dönüşüm girişimlerinden Galloo ile ortak girişiminde yeni bir safhaya geçiyor.

SEKTÖR

EY Mobilite Tüketici Endeksi 2023 raporu yayımlandı. Rapora göre yükselen yakıt fiyatları elektrikli araçların popülerliğini artırıyor.