• USD 31,43
  • EUR 34,03
  • ALTIN 2.062,96
  • BİST100 9.193,69
  • BTC 61.781

Offroad Haberleri

Offroad haberleri ve güncel Offroad gelişmeleri, Offroad ile ilgili tüm video, Offroad fotoğrafları ve Offroad haberleri OTO AKTÜEL sitemizde


OTO SPOR

Petlas 2023 Türkiye Offroad Şampiyonası’nın finali Kahramanmaraş'ta gerçekleştirilen başarılı bir organizasyonla tamamlandı.

OTO SPOR

Otomobil sporlarında bu hafta sonu 3 ayrı branşta 3 ayrı organizasyon gerçekleştirilecek. Pist, offroad ve extreme yarışı renkli bir hafta...

OTO SPOR

PETLAS 2023 Türkiye Offroad Şampiyonası’nın 5. ayağı, ICRYPEX ve PETLAS sponsorluğunda Trabzon Offroad Kulübü tarafından Akçaabat’ta organize edildi.

SEKTÖR

Brisa’nın öncü markası Lassa’nın pick-uplar ve 4x4 araçlar için geliştirdiği Lassa Competus A/T 3 zorlu yol koşullarına meydan okuyor.

OTO SPOR

PETLAS 2023 Türkiye Offroad Şampiyonası’nın 5. ayağı 10-11-12 Kasım tarihlerinde Trabzon Akçaabat’ta yapılacak.

OTO SPOR

Samsun Otomobil Spor Kulübü tarafından düzenlenen Offroad Şampiyonası'nın üçüncü yarışı, 26-27 Ağustos tarihlerinde Samsun’un Vezirköprü ilçesinde gerçekleştirildi.

OTO SPOR

Offroad Şampiyonası'nın üçüncü ayak yarışı, Samsun Otomobil Spor Kulübü tarafından bu hafta sonu Samsun Vezirköprü’de gerçekleştirilecek.

OTO SPOR

Denizli Offroad Spor Kulübü tarafından düzenlenen Offroad Şampiyonası'nın ikinci yarışı, 22-23 Temmuz tarihlerinde Denizli Merkezefendi'de gerçekleştirildi.

OTO SPOR

Türkiye Offroad Şampiyonası'nı kovalayan ekipler 2023 sezonunun ikinci mücadelesi için bu hafta sonu Denizli Merkezefendi'de buluşacaklar...

OTO SPOR

Ankara Doğa Sporları ve Offroad Spor Kulübü (ANDOFF) tarafından düzenlenen 2023 Türkiye Offroad Şampiyonası ilk ayağı, Ankara Kızılcahamam’da düzenlendi.

OTO SPOR

2023 Türkiye Offroad Şampiyonası, 03-04 Haziran tarihlerinde Ankara Kızılcahamam Offroad Park’ta gerçekleştirilecek ilk yarış ile başlıyor.

OTO SPOR

Türkiye Offroad Şampiyonası'nın 6. ayağı Denizli'de gerçekleşiyor. Ekipler cumartesi ve pazar günü 2 parkurda toplam 58 km boyunca puan mücadelesi...