• USD 31,31
  • EUR 33,86
  • ALTIN 2.056,74
  • BİST100 9.193,69
  • BTC 61.634

SKODA Haberleri

SKODA haberleri ve güncel SKODA gelişmeleri, SKODA ile ilgili tüm video, SKODA fotoğrafları ve SKODA haberleri OTO AKTÜEL sitemizde


Skoda

Skoda Octavia ve Fabia modelleri, 92 bin 798 okuyucunun katılımıyla Best Cars 2024’te kendi kategorilerinin birincisi oldular ve “En İyi...

GÜNCEL

Yeni Kamiq ve Scala’nın tanıtımını gerçekleştiren Skoda, şimdi ise markanın tüm dünyada en çok tercih edilen modeli Octavia’yı güncelledi.

GÜNCEL

Škoda, B-SUV modeli Kamiq ve C-HB modeli Scala'yı yenileyerek daha iddialı hale getirdi. Škoda, bu iki yeni modeli Türkiye’de satışa...

GÜNCEL

Lansman öncesinde Yeni Octavia’nın tasarımından ipuçları veren çizimleri yayınlayan Skoda, dördüncü neslin başarısını yenilenen tasarımıyla daha da ileriye taşıyacak.

KAMPANYALAR

Skoda, Fabia ve Scala modelleri için müşterilerine sunduğu cazip şatış kampanyası fırsatlarına Şubat ayında da devam ediyor.

OTOMOTİV DÜNYASI

Skoda, yapay zeka tabanlı chatbot ChatGPT'yi Laura sesli asistanını entegre ederek yenilikçi yaklaşımıyla dikkat çekmeye devam ediyor.

GÜNCEL

Yüce Auto Skoda Yönetim Kurulu Üyesi Ali Yüce, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Türkiye-Çekya İş Konseyi Başkanlığına yeniden seçildi.  

GÜNCEL

Skoda, 2023 yılını global olarak yüzde 18,5 büyümeyle kapattı. 2022’ye göre en çok büyüme gösteren 4 pazardan biri ise Türkiye...

GÜNCEL

Türkiye pazarında Aralık ayında 4 bin 484 adetlik satışla 2023’ün en yüksek satışlarını elde eden Skoda, 2023 yılını 35 bin...

KAMPANYALAR

Škoda, 2023 yılı ile vedalaşmaya hazırlandığımız Aralık ayı boyunca kaçırılmayacak avantajlarla yeni otomobil satın almak isteyenlere cazip fırsatlar sunuyor. 

SEKTÖR

Škoda, “24 Kasım Öğretmenler Günü”nde geleceğimizin mimarı öğretmenlerimizi unutmadı. Öğretmenlere özel bu kampanya 30 Kasım'a kadar sürecek.

KAMPANYALAR

Skoda'nın yeni kampanyası kapsamında Kamiq, Karoq ve Kodiaq modellerinde fiyatlar ne oldu, kredi imkanları var mı? İşte Detaylar.