• USD 31,31
  • EUR 33,86
  • ALTIN 2.056,74
  • BİST100 9.193,69
  • BTC 61.799

Ticari Araçlar Haberleri

Ticari Araçlar haberleri ve güncel Ticari Araçlar gelişmeleri, Ticari Araçlar ile ilgili tüm video, Ticari Araçlar fotoğrafları ve Ticari Araçlar haberleri OTO AKTÜEL sitemizde


GÜNCEL

Ford Trucks, Çetaş Otomotiv ile Bayi Ağını Güçlendiriyor: Ford Trucks Hadımköy’deki Yeni Bayisiyle Yenilikçi, Verimli ve Teknolojik Çözümleri Sunacak.

Ticari Araçlar

Türkiye otobüs pazarının lideri Otokar, Avrupa’daki büyüme hedefi doğrultusunda İtalya bayisi Mauri Bus System’ı satın aldı.

Ticari Araçlar

Anadolu Isuzu, OİB tarafından bu yıl da ödüllendirildi. Anadolu Isuzu, Altın Kategorisinde “İhracat Başarı Ödülü”nün sahibi oldu. 

Ticari Araçlar

Avrupa’da büyümesini hızlandıran TEMSA, Litvanya’da 50 adetlik yeni bir teslimat gerçekleştirdi.

KAMPANYALAR

Opel Türkiye, ağustos ayında hem binek hem de ticari araç modellerine özel kampanyasının detaylarını duyurdu.

Mercedes-Benz

Actros ailesinin en büyük ve donanımlı modeli olan Actros L serisi, ısı yalıtım özelliğiyle konfor ve lükste çıtayı yükseltiyor. 

GÜNCEL

PEUGEOT Türkiye, mayıs ayında Türkiye’deki en yüksek tarihi aylık satış rakamına ulaştı. SUV lideri, hafif ticaride de zirvede!

ELEKTRİKLİ ARAÇLAR

Doğan Trend Otomotiv şehir içi lojistik hizmetlerine önemli katkı sağlayacak MAXUS elektrikli ticari aracı MAXUS e-Deliver 3'ü pazara sundu.

Ticari Araçlar

DAF Trucks, her türlü arazi ve yol şartlarına uygun çift tahrikli çekici ve kamyon seçenekleri ile yeni nesil XD, XF,...

Atama

Ağır ticari araçların küresel ve köklü markası MAN Truck & Bus, yeni oluşturulan Head of Bus (HoB) görevine Barbaros Oktay'ı...

MARKALAR

Renault Trucks Türkiye, son yılların en yüksek başarısını sağlayarak hem çekici hem de 16 ton üzeri kamyonda yılı lider olarak...

Ford

Ticari araçta ilklere imza atan Ford, 2000hp güç üreten 1471kW motorlu Elektrikli Transit SuperVan ile Ferrari'ye meydan okuyor.