• USD 31,37
  • EUR 33,97
  • ALTIN 2.062,75
  • BİST100 9.193,69
  • BTC 61.781

Yamaha Haberleri

Yamaha haberleri ve güncel Yamaha gelişmeleri, Yamaha ile ilgili tüm video, Yamaha fotoğrafları ve Yamaha haberleri OTO AKTÜEL sitemizde


MOTOSİKLET

Yamaha Motor Türkiye, marka felsefesinden hareketle bayilerine “Müşteriyi Anlama Sanatı & Empati” konusunda eğitim verdi.

MOTOSİKLET

Yamaha Motor ‘‘Enduro-Touring Motosiklet” ve ‘‘Scooter Motosiklet” kategorilerinde Bronz ödüle layık görüldü.

MOTOSİKLET

Yamaha’nın 2024 yılı sürprizi scooter kategorisinde yarattığı yepyeni modeli RayZR, EICMA Fuarı’nda motosiklet tutkunları ile buluştu.

MOTOSİKLET

Yeni XMAX 250 şehirli karizması, teknolojisi, ekonomisi ve yenilenen özellikleri ile rakipsizliğini sürdürmeye devam ediyor.

MOTOSİKLET

Yamaha Motor Sport Scooter segmentinde Namı tüm dünyayı saran MAX ailesinin en yenileri XMAX 250 ve XMAX 250 Tech MAX,...

MOTOSİKLET

Marketing Türkiye ve Roamler Türkiye iş birliğinde gerçekleşen “Cool Markalar Araştırması”nda motosiklet sektörünün “En Cool Markası” Yamaha Motor seçildi.

Atama

Yamaha Motor Türkiye’de Ülke Direktörü olan Hakan Kaya, Ocak ayı itibari ile Genel Müdür olarak görevini sürdürmeye başladı. 

MOTOSİKLET

Prometeon Tyre Group, 2023 FIM Superbike Dünya Şampiyonası’nda yarışan Pata Yamaha Prometeon WorldSBK takımının yeni ortak isim sponsoru oldu. 

MOTOSİKLET

Yamaha Motor Türkiye'nin düzenlediği R25 Kadınlar Kupası’nda yarışan kadınlar 2022 sezonunu İstanbul'da düzenlenen bir etkinlik ile kapadılar...

MOTOSİKLET

Bu yıl ikincisi düzenlenen Yamaha R25 Kadınlar Kupası’nın İzmir Ülkü Pisti’nde gerçekleşen son ayağında şampiyonlar belli oldu.

MOTOSİKLET

2021’de üretim ve tedarik sıkıntısı yaşanan pazarda Yamaha Motor Türkiye’nin satışları 2021 yılında yüzde 10 artarak 12 bin adet olarak...