Türkiye’nin 2023 yılında en hızlı büyüyen otomobil markası MG, %100 elektrikli MG4 modeli ile yeni bir elektrikli otomobil sahibi olmak isteyen herkese avantajlı ve rekabetçi fırsatlar sunmaya devam ediyor.

MG, ocak ayında MG4 satın alan müşterilerine hem takas hem de kredi desteğinden aynı anda faydalanma imkânı da sağlıyor. 577 km WLTP şehir içi menzili ile %100 elektrikli sürüş keyfini yaşatan MG4 Electric modeline; 200 bin TL’ye 12 ay vade ve 0,49 faizli krediye ek, 70 bin TL’ye varan takas desteği ile sahip olunabiliyor. Bir diğer %100 elektrikli model ZS EV modeli için de 80 bin TL takas desteği veya 250 bin TL’ye 12 ay vadeli 0,49 faizli kredi desteği sunuluyor.  Ayrıca bu modelleri satın alanlara Wallbox hediyesi veya 15 bin TL tutarında şarj kartı hediye ediliyor.

Aracımın ikinci el değeri ne olur kaygısına son: MG ValueGuard “ Geri Alım Programı”

Markanın 2024 yılına özel sunduğu bir diğer önemli avantaj olarak da ocak ayında %100 elektrikli MG4 ve ZS EV modellerine sahip olacak müşterilere MG ValueGuard “Geri Alım Programı” sunulacak olması öne çıkıyor. Bu kapsamda Doğan Trend, aracın değerini koruyarak 1 sene sonra, aracın satın alındığı tarihteki fatura tutarı ile geri almayı garanti altına alıyor. Bu sayede elektrikliye geçiş konusunda müşterilerin aklında soru işareti kalmamasını hedefleyen MG markası, bu kararı çok daha kolay bir hale getiriyor.

MG'den Elektrikli Hayata Geçiş Kampanyası MG'den Elektrikli Hayata Geçiş Kampanyası

MG4 ve ZS EV modelleri; Türkiye’de MG ValueGuard Geri Alım Programının yanında, standart 7 yıl-150.000 km’lik araç ve batarya garantisi, güçlü satış ve servis ağı ile benzersiz bir satın alma süreci de sunuyor. 

Editör: Rezzan Alavant