Chery, Şanghay Fuarı kapsamında gerçekleştirdiği bir etkinlikle yeni modellerini deneyimleme fırsatı sundu. Dünya genelinde 30’un üzerinde ülke ve bölgeden küresel bayileri ve potansiyel iş ortaklarını bir araya getiren etkinlikle 10’dan fazla test parkurunda markanın yeni modelleri test edildi.

JAECOO 7 ve Chery’nin yeni elektrikli modeli OMODA 5’in de hazır bulunduğu etkinlikte katılımcılar, günlük sürüş koşullarının çok daha ötesinde zorluklara sahip parkurlarda, araçların üstün kalitesini deneyimlediler. 

Çinli otomotiv devi Chery, dünya genelinde 30’un üzerinde ülke ve bölgeden küresel bayileri ve potansiyel iş ortaklarını bir araya getirdi. Yapılan etkinlikte katılımcılar, OMODA 5 EV ve JAECOO 7 modellerini, Wuhu'daki genel merkezde yer alan üç deneyim bölgesinde, 10'un üzerinde simülasyon programı aracılığıyla sırayla deneyimledi.JAECOO 7

Üç ana parkur hazırlandı!

40 bin metrekarelik bir alanı kapsayan test sürüşü sahası; kapsamlı bir pist deneyim parkuru, düz çizgide hızlanma parkuru ve arazi deneyimi parkuru dahil olmak üzere üç ana test sürüşü parkuruna ayrıldı. Ayrıca Chery, U dönüşü, S viraj, geniş viraj ve hız tümseği gibi çeşitli yol simülasyon programlarından oluşan iki kapsamlı parkur da alanın ortasında yer aldı. Güçlü motoru ve hızlı geçişlere sahip otomatik şanzımanıyla performansıyla da dikkat çeken OMODA 5 ve JAECOO 7’ler için, aracın gücünü hissetmeyi sağlayan düz çizgide hızlanma parkuru da hazırlandı. Bunun dışında JAECOO 7'ye özel bir arazi deneyimi alanı oluşturuldu. Burada çapraz geçiş, tümsek, yan eğim ve çift aks kaçış gibi arazi programları sayesinde JAECOO 7'nin güçlü 4 tekerlekten çekiş (AWD) performansı ve üstün arazi becerileri deneyimlendi. Üç test sürüşü alanındaki 10 adedin üzerinde parkur, katılımcıların farklı tarzlara sahip iki modelin yüksek performansını ve ürünlerin kalitesini yakından deneyimleme olanağı sağladı. Omoda 5 ev kokpit

Çinli Chery, yeni TIGGO 4 Pro  serisi ile daha da güçlendi! Çinli Chery, yeni TIGGO 4 Pro serisi ile daha da güçlendi!

OMODA 5 ile sürüş hem kontrollü hem sportif!

Chery’nin küresel pazarda dikkatleri üzerine çeken modeli OMODA 5, test alanında, sağlam şasisi ve güçlü motoru, sportif sürüş performansı gibi niteliklerle katılımcıları etkiledi. OMODA 5, MacPherson bağımsız ön ve çok bağlantılı arka süspansiyon kurulumuyla bir yandan etkin bir şekilde vibrasyonu filtreleyerek sürüş konforunu en iyi şekilde destekliyor. Aracın başarılı süspansiyon sistemi, bozuk yollarda veya S virajlarda son derece dengeli bir sürüş de sağlıyor. Turbo beslemeli 1.6T GDI motorun sağlamış olduğu yüksek güç üretimiyle OMODA 5, denemelerde etkileyici bir performans sergileyerek katılımcıların beğenisi kazandı. Ayrıca direkt çalışan elektronik direksiyon sistemi, virajlarda olduğu gibi yüksek hızlarda da kontrollü ve kolay bir sürüş ortaya koyuyor. 

Çin'in en kaliteli 10 üreticisinden biri Chery! Çin'in en kaliteli 10 üreticisinden biri Chery!

OMODA ve JAECOO’nun üstün kalitesi doğrulandı!

Bu arada elektrikli yeni model OMODA 5 EV de etkinlik alanında statik olarak sergilendi. OMODA 5 EV’yi inceleyen katılımcılar beğenilerini ifade etti. OMODA 5 ve JAECOO 7 dışında statik olarak sergilenen OMODA 5 EV de basın mensuplarının ve bayilerin ilgisini çekti. Etkinliğe katılan basın mensuplarına göre 10'un üzerinde sürüşü parkuru zorluk açısından günlük sürüş koşullarının çok daha ötesinde idi. Dolayısıyla, bu zorlu sürüş koşullarındaki testler, OMODA ve JAECOO ürünlerinin üstün kalitesini doğruladı. OMODA 5 EV ve JAECOO 7'nin tanıtımı ve pazara sunulmasıyla kullanıcılar; kişiselleştirilmiş, çevre dostu ve seçkin bir seyahat deneyiminin keyfini sürebilecek.

Editör: Abdullah KURTAY