Her marka ve model araç alım, satım ve takas işlemlerini tek çatı altında gerçekleştiren Otomobilen, İzmir Bayraklı’da açılan yeni şubesiyle Türkiye genelinde ofis sayısını 13’e yükseltti.

Tunalar Şirketler Topluluğunun, ikinci el araç alım-satım markası olan Otomobilen, 9 ilde tamamı %100 Tunalar sermayesiyle kurulmuş toplam 13 kurumsal şube ile hizmet veriyor.

13. ofisini geçtiğimiz günlerde İzmir Bayraklı'da hizmete açan Otomobilen'in Genel Müdürü Kenan Bilirgen "Bu sene içerisinde açılacak yeni şubelerimizle ve dijital alanda planladığımız yatırımlarımızla perakende satışlarımızda yüzde 60’lık bir büyüme hedefliyoruz” dedi.

Pilot Garage 350 bayiyle 13’üncü yaşını kutladı Pilot Garage 350 bayiyle 13’üncü yaşını kutladı

İkinci el otomobil sektöründe müşterilerine sorunsuz alışveriş deneyimi yaşattıklarını belirten Kenan Bilirgen, “2024 yılının ilk çeyreğinde Türkiye ikinci el pazarında yaşanan %10’luk daralmaya rağmen Otomobilen olarak 2024'e hızlı bir başlangıç yaptık.  Türkiye ikinci el otomotiv sektöründe Otomobilen olarak birinci önceliğimiz; uçtan uca kaliteli, şeffaf, zahmetsiz ve güvenli alışveriş deneyimini müşterilerimize sunmak. Büyüyen bu pazarda kurumsal güvenin adresi olmaya ve ülke genelinde hizmet ağımızı yaygınlaştırmaya devam ediyoruz. Açılışını yaptığımız İzmir Bayraklı ofisimizle birlikte Türkiye’nin 9 ilinde 13 şubeye ulaştık. Araç parkımızı oluştururken ince eleyip sık dokuyor, tüketiciye en şeffaf bilgileri sunuyoruz” dedi.