Ford Otosan ticari araç ihracatının yüzde 88’ini gerçekleştiriyor Ford Otosan ticari araç ihracatının yüzde 88’ini gerçekleştiriyor

Tekirdağ merkezli Erşen Lojistik, Malkara bölgesi ağırlıklı olmak üzere kömür madeni taşımacılığı operasyonlarını sürdürüyor. Erşen, yeni teslim aldığı 6 adet ADR’li Renault Trucks T EVO 480 çekicilerle filosunu tek markalıya dönüştürme hedefiyle ilk adımı atıyor. 

Renault Trucks teslimatYapılan teslimata Erşen Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Levent Ercan, Renault Trucks Bölge Müdürü Tolga Aykaç, Koçaslanlar Otomotiv Genel Müdürü Mesut Süzer ve Koçaslanlar Otomotiv İstanbul Satış Direktörü Ahmet Sezer katıldılar. 

ADR li Renault Trucks T EVO 480

Erşen Lojistik filosu, Renault Trucks ile tek markalı olacak 

Teslimatta bilgi veren Erşen Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Levent Ercan, maden taşımacılığında rekabet avantajının tonajda ve güzergahlar kısa olsa da ağır tonajlı yükler nedeniyle yakıt tüketiminde sağlandığının altını çizdi. Tüm bunların yanı sıra zorlu taşımacılık koşulları nedeniyle satış sonrası hizmetlerin önemine değinen Ercan; “Geçmişte filomuzda Renault Trucks çekicilerin kullanımını deneyimledik. Araç performansından memnunuz ancak satış sonrası hizmetlerin bölgemizde gelişmesi ile Edirne Keşan’da bir yetkili bayi ve servis olması alım kararımızda daha da etkili oldu. Filomuzdaki bir araç, yurtiçi taşımacılığında yılda ortalama 150 bin km yol yapıyor. Ağır tonajlı ve kömür ocaklarının çalışma tempoları nedeniyle aksamaları tolere edemeyen operasyonlarımız açısından satış sonrası hizmetlerin yakınlığı ve hızı önem taşıyor. Bu nedenle filomuzun tamamını Renault Trucks çekiciler ile yenileme kararı vererek ilk alımlarımızı gerçekleştirdik” şeklinde açıkladı.