Petrol Ofisi Grubu ve Anadolu Isuzu'dan önemli iş birliği Petrol Ofisi Grubu ve Anadolu Isuzu'dan önemli iş birliği

Hafif ticari araç müşterilerine üstün beceri, güvenlik ve çok yönlülük özellikleri sunmaya odaklanan Stellantis, yenilenen ve elektrikli kompakt, orta boy ve büyük hafif ticari araçlardan oluşan kapsamlı bir ürün yelpazesi tanıttı.

Stellantis Ticari Araçlar İş Biriminin Pro One stratejik hamlesi, Citroën, FIAT Professional, Opel, Vauxhall ve PEUGEOT markalarına ait 12 aracı kapsıyor. 420 kilometreye varan menzilleriyle dikkat çeken yeni nesil hafif ticari araçlar yenilenen kokpit, 10 inçlik yeni bilgi-eğlence sistemi, seviye 2 otonom sürüş, 21 adede kadar Gelişmiş Sürücü Destek Sistemi (ADAS), yüzde 100 bağlantı standardı ve yenilikçi e-PTO (elektrikli PTO) çözümü ile öne çıkıyor.

2023 yılının sonundan itibaren yeni hafif ticari araçların tamamı bağlantılı hale gelirken, tüm araçlarda 2026 yılından itibaren kablosuz güncellemeler yapılabilecek. Bu, Dare Forward 2030 stratejik planındaki yedi büyüyen işletmeden biri olarak 5 milyar Euro bağlantılı hizmetler gelir sağlama hedefini mümkün kılıyor.

Xavier Peugeot

Stellantis Hafif Ticari Araçlar İş Birimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Xavier Peugeot konuyla ilgili olarak, “Tüm Stellantis hafif ticari araç serisinin yenilikçi teknolojiler ve bağlantılı hizmetlerle birlikte ikinci nesil elektrikliye geçiş doğrultusunda yenilenmesi, Pro One ile desteklenen liderlik ve müşteri odaklı yaklaşımın temelini oluşturuyor” dedi.  

Stellantis Pro One ürün yelpazesine ait araçların geniş bilgisine buradan ulaşabilirsiniz...