Çinli BYD ile Türkiye'de yatırım için imzalar atıldı Çinli BYD ile Türkiye'de yatırım için imzalar atıldı

Geçtiğimiz yıl devreye alınan bu servis ağı ile bağımsız servis ve atölyelere, ZF’nin yüksek kalite standardı ve bilgi birikimine sahip olma fırsatı sunuluyor. Bu ağa katılanlar; premium araçlar da dahil 15 binden fazla araca ait özel bilgilere, üreticiler tarafından yayınlanan güncel servis ve değişim talimatlarına, eğitim videoları ve teknik ipuçlarına kolaylıkla erişebiliyorlar. Böylelikle atölyelerin üreticilerin yetkili servisleriyle aynı bilgi seviyesine sahip olması da sağlanmış oluyor.

Zf Aftermarket Selim AydinliogluZF Aftermarket Türkiye Genel Müdürü Selim Aydınlıoğlu, pazardaki gelişmeler doğrultusunda hizmete sundukları yeni servis konseptiyle bağımsız servis ve atölyeleri daha iyi bir seviyeye ulaştırmak istediklerini dile getirerek “ZF pro[Tech] ile atölyelere, satış sonrası Bağımsız Yenileme Pazarına yönelik olarak kendi tecrübe ve bilgi birikimimizi aktarmayı amaçlıyoruz. Sahip olduğumuz bu yüksek bilgi standardı ile atölyeler bir yetkili servis kadar iyi bir donanım ve yönetme olanağına ulaşabiliyorlar. Bunun yanında zengin ZF parça montaj kataloglarına erişme olanağına da kavuşuyorlar. Bu konuda birlikte çalıştığımız noktalara Türkiye’deki uzman ekimizde teknik destek de veriyoruz” dedi.

“Kısa zaman içerisinde çok büyük bir ağa ulaşacağız”

Selim Aydınlıoğlu sözlerini “2023 yılının son çeyreğinde hayata geçirdiğimiz servis ağı kanalımızla bugüne kadar yaklaşık 85 bağımsız servis ve atölyeyi Pro[Tech] ailemize kattık. Pro[Tech] servis ağı her geçen gün genişliyor ve kısa zaman içerisinde çok büyük bir ağa ulaşacağız. Bu konu ile ilgili çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. ZF pro[Tech] servis ağı projesinde özel bir ekibimiz bu çalışmaları şekillendirip yönlendiriyor” şeklinde tamamladı.

ZF pro[Tech] üyesi bağımsız servis ve atölyeler için bir özel bir sadakat programını da devreye alındı. Bu program kapsamında üyelere ilk ödülleri teslim edildi. Sadakat programının ikincisi de Mayıs ayı itibariyle başlatıldı..

ZF pro[Tech], TRW, SACHS ve LEMFÖRDER dahil olmak üzere tüm ZF Aftermarket marka portföyündeki ürünlere ait kapsamlı, net ve doğru kılavuzlara ulaşım sağlıyor. Resimli ve adım adım montaj talimatları ile tüm parçaların sorunsuz bir şekilde takılmasını ve çıkarılmasını garanti ediyor. ZF pro[Tech] servis ağına katılmak isteyenler başvurularını ZF Aftermarket web sitesi üzerinden yapabiliyor.

Editör: Rezzan Alavant