Turnuvaya 18-75 yaş aralığında bulunan 200’den fazla sporcu katılım gösterdi. Aşin Otomobil Genel Müdürü Okan Erdem, sporun her alanına son derece saygı duyduklarını ve her branşı desteklediklerini belirtirken, tenisin ayrı bir yeri olduğunun altını çizdi.

Elektrikli araçlarla uyumlu yaz lastiği Bridgestone Turanza 6 Elektrikli araçlarla uyumlu yaz lastiği Bridgestone Turanza 6

“Önce, geleceğin sporcuları çocuklarımızı önemsiyoruz”

Zekeriyaköy Spor Kulübü’nün 8-18 Haziran tarihlerinde düzenlediği Kemal Erdem T100 Tenis Turnuvası’na sponsor olmalarına ilişkin konuşan Erdem, “Faaliyet konumuz dışında, spor alanında boy göstermek bize büyük gurur veriyor. Sporda her branşın elbette destekçisiyiz. Özellikle tenisin bizde ayrı bir yeri var. Çocuklarımıza her spor dalının önemli olduğunu aşılamak gerekiyor. Özellikle tenisin 80 yaşına gelinse dahi sağlık koşulları el verdiği müddetçe yapılabilecek bir spor branşı olduğunu çocuklarımıza öğretmek istiyoruz. Bu sebeple Zekeriyaköy Spor Kulübü’nü ayrıca destekliyoruz. Kulübün ana hedefi, sahip oldukları tüm imkanları önce çocuklara ve her yaştan tüm tenis severlere sağlayarak geleceğe daha fazla sporcu bir nesil yetiştirmek. Tenisin bizim için farklı bir noktada bulunmasının bir diğer sebebi ise kurucu ortağımız rahmetli Kemal Erdem’in de tenise karşı sevgisinin büyük olmasından kaynaklanıyor. Spor alanındaki bu desteklerimize devam edeceğiz. Bu hareketimizin diğer sektör temsilcilerini de teşvik etmesini temenni ediyoruz" dedi.