SIXT Türkiye ve Borlease Otomotiv Şirketlerinin Genel Müdürü  Yiğit Aras Oldu SIXT Türkiye ve Borlease Otomotiv Şirketlerinin Genel Müdürü  Yiğit Aras Oldu

Doğuş Marine Services’a Audi Türkiye Pazarlama Müdürü olarak görev yapan Mustafa Murat Uluer, direktör olarak atandı. Mustafa Murat Uluer’in Doğuş Marine Services Direktörlüğüne atanmasıyla birlikte, Audi Türkiye Pazarlama Müdürlüğü görevine Levent Can Özokutucu getirildi. Özokutucu’dan boşalan Scania Türkiye Pazarlama Müdürlüğü görevi ise Ömer Madazlıoğlu’na verildi. 

Mustafa Murat Uluer

Doğuş Otomotiv’deki kariyerine 1998 yılında başlayan Mustafa Murat Uluer, 2004-2009 yılları arasında Porsche Satış ve Pazarlama Müdürü, 2009-2011 yılları arasında Audi Satış Müdürü, 2011 yılından bu yana da Audi Pazarlama Müdürü olarak görev yapıyordu.

Levent Özokutucu

2021 yılından bu yana Scania Pazarlama Müdürü olarak görev yapan Levent Özokutucu ise, 2011 yılında başladığı Doğuş Otomotiv’de daha önce Volkswagen Ticari Araç markasında Dijital Pazarlama ve Etkinlik Yöneticisi olarak hizmet verdi.

Ömer Madazlıoğlu

Volkswagen Ticari Araç markasında 4 yıldır Planlama, Lojistik ve Eğitim Birim Yöneticisi olarak görev üstlenen Ömer Madazlıoğlu 8 yıldır Doğuş Otomotiv bünyesinde çalışıyor.