Doğuş Otomotiv ve Doğuş Oto çalışanlarının yenilikçi fikirleri ve süreç iyileştirme projelerinin en iyilerinin ödülleri Fikirlerin Doğuş Günü Mezuniyet töreninde sahiplerini buldu. 

Brad Pitt’in F1 filminden ilk fragman yayınlandı! Brad Pitt’in F1 filminden ilk fragman yayınlandı!

Çalışanların her sene artan katılımı ile yılda 150’ye yakın süreç iyileştirme projesi ve yaklaşık 2000 fikir paylaşılarak hayata geçirildi. Doğuş Otomotiv ve Doğuş Oto, 2023 yılında çalışanlardan gelen yaratıcı fikir ve süreç iyileştirme projeleri sayesinde toplam 100 milyon TL’lik bir getiri elde etti.

“Kolayı varsa, işini zorlaştırma!” sloganıyla 2015 yılında hayata geçirilen Fikirlerin Doğuş Günü Mezuniyet Töreni’ bu yıl Doğuş Holding D-Ofis Maslak binasında düzenlendi. Doğuş Otomotiv ve Doğuş Oto çalışanlarının fikir ve süreç iyileştirme projelerini paylaşma fırsatı elde ettikleri organizasyonda, ödüle layık görülen en iyi fikir ve projelerin sahibi 92 çalışan ödüllerini üst yönetimden aldılar. Aynı zamanda Yalın Liderlik Eğitim Programını başarı ile tamamlayan 6 Yalın Lideri de törende sertifikalarını aldılar. 

Doğuş Otomotiv ve Doğuş Oto’da Fikir Platformu altyapısı ile çalışanların her sene artan katılımıyla yılda 150’ye yakın proje ve yaklaşık 2000 fikir paylaşılıyor. Hayata geçirilen fikir ve projeler ile 2023 yılında 100 milyon TL’lik getiri sağlanırken; verimlilik, kalite, maliyet tasarrufu, gelir artışı, müşteri memnuniyeti, çalışan memnuniyeti ve kurumsal sorumluluk boyutlarında gelişim sağlandı. 

Editör: Abdullah KURTAY