MSC TÜRKİYE, 2015 yılından beri faaliyet gösteren Türkiye'nin en büyük transit konteyner limanı olan Asyaport'a, 30 Ekim Pazartesi günü ilk uğrak töreni için demirledi.

msc cumhuriyet kutlamaMSC TÜRKİYE, 400 metre uzunluğu ve 61,3 metre genişliğiyle, kendi sınıfında dünyanın en büyük konteyner gemisi olma özelliğini taşıyor. Paris'teki Eiffel Kulesi'nden yaklaşık 100 metre daha uzun olan MSC TÜRKİYE, 8.4 milyon güneş panelini, yaklaşık 50.000 otomobili, 3.1 milyon çamaşır makinesini veya 403 milyon çift ayakkabıyı tek bir seferde taşıyabilme kapasitesine sahip.

msc turkiye gemisi limandaDört futbol sahası büyüklüğündeki bu dev gemi, 30 Ekim Pazartesi günü kendisi için düzenlenen törende Türkiye'ye gurur veren bir ziyarette bulundu.

Opel’in çok yönlü hafif ticari aracı Vivaro yenilendi Opel’in çok yönlü hafif ticari aracı Vivaro yenilendi

msc turkiye asyaportMSC TÜRKİYE'nin ilk uğrak töreni, devlet erkanı, MSC Grubu müşterileri ve çalışanlarının katılımıyla büyük bir coşkuyla gerçekleşti. Tören, MSC Yönetim Kurulu Başkanı Diego Aponte'nin yanı sıra, gemiye "MSC TÜRKİYE" isminin verilmesine vesile olan eşi Ela Soyuer Aponte ve Soyuer Ailesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşti.