Euromaster Geleceği Bugünden Yakalıyor! Hedef Elektrikli Araç Bakımında Öncü Olmak.

Michelin Grubu çatısı altında profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, “Gelecek bugün başlıyor” sloganı ile gerçekleştirdiği etkinlikte dijitalleşmek için attığı ve atacağı adımları  paylaştı. Toplantıda Euromaster bayilerinin dijitalleşen dünyaya daha iyi adapte olması adına yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verilirken, hızla büyüyen elektrikli araç pazarında Euromaster’ın sektöründe öncü olma hedefinin de altı çizildi.

profesyonel lastik ve arac bakim hizmeti veren Euromaster

Elektrikli araçlarla uyumlu yaz lastiği Bridgestone Turanza 6 Elektrikli araçlarla uyumlu yaz lastiği Bridgestone Turanza 6

Etkinlikte Euromaster’ın gelecek vizyonuyla ilgili bilgiler paylaşan Euromaster’ın Türkiye Genel Müdürü Jean Marc Penalba, araç bakımı yapan Euromaster noktalarının gelişiminden ve Euromaster'ın lastik hizmeti veren bir markadan lastik ve araç bakımı hizmeti veren bir markaya doğru dönüşümünün de altını çizdi. Penalba,  “Özellikle pandemi dönemi ve sonrası tüm dünyada dijitalleşmenin çok hızlı şekilde hayatlarımıza girdiğine şahit olduk.

Tüm sektörlerde olduğu gibi araç bakım ve hizmet sektöründe de dijitalleşmeye öncelik veren ve tavizsiz şekilde uygulayan markaların bir adım öne geçtiğini görüyoruz. Biz de Euromaster olarak bayilerimizle birlikte dijitalleşmenin önemini kavramış ve sektör genelinden çok daha önce adımlarımızı atmaya başlamıştık. Gelecekte bu adımlarımızı daha da sıklaştıracağız ve özellikle elektrikli araç bakım ve hizmeti alanında öncü olma hedefimize çok daha kararlı şekilde ulaşmak için çalışmaya devam edeceğiz” dedi. 
 

Editör: Abdullah KURTAY