• Seger’in yakın zamanda pazara sunduğu araç iç ve dış aydınlatma ürün grubundaki Super Vision, standart ampullere göre 20 metreye kadar daha uzun ışık menzili sunması ve far kararma probleminin önüne geçme özelliği ile sürücülerin 1 numaralı tercihi olacak.

Seger’in otomotiv üreticilerine, after market ve orijinal yedek parça pazarına sunduğu araç iç ve dış aydınlatma ürün grubundaki ampuller, sürücülere yollarda daha güvenli ve konforlu seyahat etme imkanı sunuyor. Aydınlatma ürün grubunda halojen, minyatür ve Xenon (HID) ampuller bulunuyor.

20 metreye kadar daha uzun menzil

Yağmur, sis ve kar yağışının araç kullanımını zorlaştıracağı kış mevsimi yaklaşıyor. Seger’in halojen ürün grubundaki Super Vision ampuller, standart ampullere kıyasla sürücülere yolda 20 metreye kadar daha uzun ve yüzde 50’ye kadar daha fazla ışık sağlıyor.

Lastik zekâsı teknolojisinin otonom sürüşe entegresi Lastik zekâsı teknolojisinin otonom sürüşe entegresi

Far kararmalarının önüne geçiyor

Kent trafiğinde araç kullananlar için mükemmel bir deneyim sunan Super Vision ampuller, UV koruması sayesinde fardaki kararmaları ve renk solması probleminin de önüne geçiyor. Super Vision ampuller, farın içindeki ısıdan veya dış etkenlerden dolayı oluşan buhar ve nemden etkilenmeyerek sürücülere daha uzun ömürlü kullanım imkanı sunuyor.

Editör: Rezzan Alavant