• USD 31,48
  • EUR 33,99
  • ALTIN 2.056,47
  • BİST100 9.193,69
  • BTC 61.634

Akaryakıt Haberleri

Akaryakıt haberleri ve güncel Akaryakıt gelişmeleri, Akaryakıt ile ilgili tüm video, Akaryakıt fotoğrafları ve Akaryakıt haberleri OTO AKTÜEL sitemizde


Atama

Opet Fuchs’ta Genel Müdürlük görevine, OPET Petrolcülük A.Ş. Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir getirildi.

Akaryakıt

OPET, Birleşmiş Milletler Kadın Birimi (UN Women) ile akaryakıt dağıtım sektöründe bir ilke imza atarak “Eşitsek Fark Eder” Projesi’ni başlattı.

SEKTÖR

Shell, Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. ile gerçekleştirdiği yeni bir anlaşma ile küresel iş makinaları sektörü markalarından Komatsu için madeni...

Akaryakıt

OPET, çocuklara yolculuklarını daha keyifli hale getirmek için özel hazırladığı "Masal İstasyonu" projesiyle akaryakıt dağıtım sektöründe yine bir ilke imza...

Akaryakıt

Türkiye'nin en büyük şirketlerinin listelendiği Fortune 500 Türkiye 2022 listesine giren Aytemiz, listede 6 basamak yükselerek 50. sıraya yerleşti.

Akaryakıt

Petrol Ofisi, Fenerbahçe ve Galatasaray kadın futbol takımlarının isim ve forma göğüs sponsoru oluyor. 

SEKTÖR

Türkiye akaryakıt ve madeni yağlar sektörlerinin önemli oyuncularından olan Petrol Ofisi üst yönetiminde önemli atamalar yapıldı.

SUV

SUV uzmanı ikinci el alım-satım platformu Suvmarket, bayrama özel kampanyasında müşterilerine akaryakıt hediyesi sunuyor.