• USD 31,48
  • EUR 33,99
  • ALTIN 2.056,47
  • BİST100 9.193,69
  • BTC 61.634

Alfa Romeo Haberleri

Alfa Romeo haberleri ve güncel Alfa Romeo gelişmeleri, Alfa Romeo ile ilgili tüm video, Alfa Romeo fotoğrafları ve Alfa Romeo haberleri OTO AKTÜEL sitemizde


MARKALAR

İsviçre'de düzenlenen “En İyi Otomobiller” (Best Cars) yarışmasında Alfa Romeo; Giulia, Stelvio ve Tonale modelleri ile kategorilerinde ödül aldı.

GÜNCEL

Alfa Romeo, her ikisi de dönemlerinin ikonları olan Giulietta Sprint ve Alfetta GT’nin fark yaratan özelliklerini yansıtan, iki yeni logo...

OTOMOTİV DÜNYASI

Alfa Romeo, ilk spor şehir otomobilinin ismini açıkladı. Yüzde 100 elektrikli bir versiyonu da sunulacak modelin ismi, ‘Milano’ oldu.

OTOMOTİV DÜNYASI

Tonale’nin dört tekerlekten çekişli, şarj edilebilir Hibrit (Plug-in Hybrid Q4) versiyonu, 2024 ‘Yılın Yeşil SUV'u™’ Ödülü’ne layık görüldü.

GÜNCEL

Alfa Romeo, 2023'ün üçüncü çeyreğinde dünya genelindeki büyümesini sürdürerek dikkat çekici bir performans sergiledi.

FORMULA 1

2018 yılında başlayan Alfa Romeo ve Sauber Motorsport'un Formula 1'deki ortaklığı Abu Dhabi Grand Prix'sinde sona eriyor.

KAMPANYALAR

Alfa Romeo'dan 150 bin TL takas desteği veya Koç Fiat Kredi’den 400 bin TL'ye 12 ay, yüzde 0,99 faizli kredi...

GÜNCEL

Alfa Romeo, şimdiki ve gelecekteki yeteneklerinin gerçek bir “manifestosu” olan 33 Stradale'nin yeniden doğuşunu özel bir etkinlik ile kutladı.

GÜNCEL

Alfa Romeo 2023'ün ilk yarısında rekor sonuçlara ulaştı. Markanın satışları, önceki yılın aynı dönemine göre dünya genelinde %57, Avrupa’da %100;...

FIAT

Tofaş; FIAT, FIAT Professional, Alfa Romeo ve Jeep müşterilerine yönelik, yeni mobilite çözümlerini devreye aldı.

Alfa Romeo

Alfa Romeo, ikonik “Quadrifoglio” (Dört Yapraklı Yonca) logosunun 100’üncü yaşını, yeni Giulia ve Stelvio modellerinde kutluyor. 

Alfa Romeo

Alfa Romeo'nun kompakt SUV’u  Tonale’nin dört tekerlekten çekişli şarj edilebilir Hibrit versiyonunu Türkiye’de satışa sunuldu.