Citroen Haberleri

Citroen haberleri ve güncel Citroen gelişmeleri, Citroen ile ilgili tüm video, Citroen fotoğrafları ve Citroen haberleri OTO AKTÜEL sitemizde


GÜNCEL

Türkiye, Citroën dünyası içerisinde Fransa ve Almanya’nın ardından en fazla elektrikli modelin satıldığı 3’üncü ülke oldu.

Ticari Araçlar

Citroen, dünya çapındaki ikonik modelleri TUB ve Type H’nin yeni nesli olan Jumper modelinin 30. yıl dönümünü kutluyor.

KAMPANYALAR

Citroën C4 ve C4 X’in yüzde 100 elektrikli versiyonları ë-C4 ve ë-C4 X satın almak isteyenler, 300 bin TL’ye varan...

GÜNCEL

“Türkiye’de En Hızlı Büyüyen Hafif Ticari Araç Markası” unvanını da alan Citroën Türkiye, mikromobilite alanında dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

GÜNCEL

C5 Aircross Hybrid 136’nın yenilikçi hibrit teknolojisi, yeni nesil 136 HP (100 kW) PureTech benzinli motor ve 21 kW elektrik...

Citroen

2023 yılını 63 bin 153 adetlik satışla kapatan Citroën Türkiye, bir önceki yıla göre satışlarını yüzde 119 oranında artırmış oldu.

KAMPANYALAR

Citroen Türkiye, Otomobil ve hafif ticari ürün yelpazesine yönelik kredi seçenekleri ve PSA Finans avantajıyla yeni yılın ilk kampanyasını başlattı.

Ticari Araçlar

MPV segmentinin öncüsü Citroën, yolcu taşımacılığında her açıdan üst sınıf özellikleri barındıran yeni SpaceTourer modelini tanıttı.

ELEKTRİKLİ ARAÇLAR

Markanın kısa bir süre önce tanıttığı yeni modeli Citroën ë-C3, Autobest jürisi tarafından verilen 2024 Ecobest ödülünü kazandı.

GÜNCEL

Avrupa'da üretilen ilk B segment elektrikli otomobil olarak da dikkat çeken yeni Citroen e-C3'e bir ayda rekor sipariş geldi.

GÜNCEL

Citroenn, ikonik hafif ticari araç modeli Berlingo’yu yenileyerek tamamen yeni bir seviyeye taşıdı.

GÜNCEL

Üç farklı kategoride ödül kazandıran Citroen Oli, hafif ve geri dönüştürülmüş malzemelerle, verimlilik ve uzun ömür göz önünde bulundurularak tasarlandı.