• USD 31,40
  • EUR 33,95
  • ALTIN 2.058,96
  • BİST100 9.193,69
  • BTC 61.781

Eşarj Haberleri

Eşarj haberleri ve güncel Eşarj gelişmeleri, Eşarj ile ilgili tüm video, Eşarj fotoğrafları ve Eşarj haberleri OTO AKTÜEL sitemizde


ELEKTRİKLİ ARAÇLAR

Eşarj, elektrikli araç parkının yoğun olduğu Aqua Florya’da yüksek hızlı (DC) şarj istasyonu kurarak, 1.000’inci istayonuna ulaşmış oldu.

ELEKTRİKLİ ARAÇLAR

Eşarj, Ankara’da, şarj istasyonu ihtiyacına aynı anda en fazla araca hizmet verebilen şarj alanını Armada AVM’de kurarak yanıt verdi.

OTOMOTİV DÜNYASI

Enerjisa Enerji’nin %100 iştiraki olan elektrikli araç şarj istasyonu operatörü Eşarj ile elektrikli araç üreticisi BYD ile güçlerini birleştiriyor.

SEKTÖR

Enerjisa Enerji, Türkiye’nin ilk ve en fazla hızlı şarj istasyonuna sahip elektrikli araç şarj istasyonu operatörü Eşarj’ın tamamını satın aldı.

ELEKTRİKLİ ARAÇLAR

Elektrikli araç şarj istasyonu operatörü Eşarj, Türkiye’de bir ilke imza atarak 360kW gücündeki ilk ve en hızlı şarj istasyonunu kurdu.

ELEKTRİKLİ ARAÇLAR

Enerjisa Enerji’nin yüzde 94 oranında çoğunluk hisselerine sahip olduğu Eşarj, Türkiye’nin 57 ilinde yer alan 546 şarj istasyonunun 383 adedinde...

MARKALAR

Enerjisa Enerji’nin yüzde 94 oranında çoğunluk hisselerine sahip olduğu Eşarj, Türkiye’deki elektrikli araç şarj istasyon ağını genişletiyor.