• USD 31,48
  • EUR 33,99
  • ALTIN 2.056,47
  • BİST100 9.193,69
  • BTC 61.781

Ford Haberleri

Ford haberleri ve güncel Ford gelişmeleri, Ford ile ilgili tüm video, Ford fotoğrafları ve Ford haberleri OTO AKTÜEL sitemizde


GÜNCEL

İnsanları geleceğe dair heyecanlandırmak üzere çalışan Ford Türkiye, marka stratejisi doğrultusunda otomotivde ilk ve tek sanal influencer’ı Alin’i yarattı.

GÜNCEL

Ford Trucks, Çetaş Otomotiv ile Bayi Ağını Güçlendiriyor: Ford Trucks Hadımköy’deki Yeni Bayisiyle Yenilikçi, Verimli ve Teknolojik Çözümleri Sunacak.

GÜNCEL

Ford, yeni Kuga’yı bir SUV’den beklenenden çok daha fazlasını sunmak üzere yeniden tasarladı.

Ford

Yeni nesil Courier serisi, ticari filoların operasyonlarını kolaylaştırmanın yanı sıra bireysel müşteriler için de SUV benzeri tasarımı ile konfor ve...

Ticari Araçlar

Ford Otosan’ın Yeniköy Fabrikası’nda üretilen yeni nesil Ford Transit Custom, ilk uluslararası ödülünü Avrupa’nın en prestijli ticari araç fuarlarında aldı.

Ticari Araçlar

Ağır ticari araç sektörünün küresel markası Ford Trucks, yeni F-LINE serisini Antalya’da düzenlediği lansmanda tanıttı.

Ford Otosan

Ford Otosan'ın İstanbul'daki Ar-Ge merkezinde düzenlenen NextETRUCK konsorsiyumunda 9 farklı ülkeden 18 firma ve toplam 32 katılımcı bir araya geldi.

Ford

Ford Otosan'ın Geleceğin Fabrikası'nda gelişmiş robotik, yüksek otomasyon seviyeleri, veri analitiği, yapay zekâ ile yönlendirilen uçtan uca yönetim gibi özellikleri...

Ford

Genç sürücüler; direksiyon başında telefonla konuşma, SMS atma veya fotoğraf çekme gibi davranışların tehlikelerini simülasyon gözlükleri ile deneyimleyerek öğrendi.

Ford

Ford Trucks, Dünya'da Yılın Kamyonu seçilen F-MAX'sin şimdi de ilk yakıt hücreli elektrikli (FCEV) modelini geliştirip, üretecek.

GÜNCEL

Ford, Büyük Britanya'da önceden haritalandırılmış otoyollar için onaylanan “BlueCruise”, “eller serbest, gözler yolda” yarı-otonom sürüş sağlayan gelişmiş sürücü asistanı teknolojisini...

GÜNCEL

Otomotiv ekosisteminde dönüşümün öncüsü olma yolunda güçlü, kapsamlı ve kararlı adımlarla ilerleyen Ford Otosan, 2022 sürdürülebilirlik raporunu yayınladı.