• USD 31,38
  • EUR 33,88
  • ALTIN 2.061,04
  • BİST100 9.193,69
  • BTC 61.781

Ford Otosan Haberleri

Ford Otosan haberleri ve güncel Ford Otosan gelişmeleri, Ford Otosan ile ilgili tüm video, Ford Otosan fotoğrafları ve Ford Otosan haberleri OTO AKTÜEL sitemizde


GÜNCEL

Ford Otosan ve Ford Otosan’ın kurumsal girişim sermaye şirketi Driventure, startup'lardan yatırımcılara dek mobilite ekosistemindeki birçok farklı paydaşı ‘Future of...

Ford

Yeni nesil Courier serisi, ticari filoların operasyonlarını kolaylaştırmanın yanı sıra bireysel müşteriler için de SUV benzeri tasarımı ile konfor ve...

Ford Otosan

Ford Otosan'ın İstanbul'daki Ar-Ge merkezinde düzenlenen NextETRUCK konsorsiyumunda 9 farklı ülkeden 18 firma ve toplam 32 katılımcı bir araya geldi.

Ford

Ford Otosan'ın Geleceğin Fabrikası'nda gelişmiş robotik, yüksek otomasyon seviyeleri, veri analitiği, yapay zekâ ile yönlendirilen uçtan uca yönetim gibi özellikleri...

Ford Otosan

Ford Otosan’ın Romanya'daki Craiova fabrikasında hattan indirilen Yeni Nesil Ford Courier'in tasarımından üretimine kadar her aşamasında Ford Otosan imzası var.

Ford

Ford Trucks, Dünya'da Yılın Kamyonu seçilen F-MAX'sin şimdi de ilk yakıt hücreli elektrikli (FCEV) modelini geliştirip, üretecek.

GÜNCEL

Otomotiv ekosisteminde dönüşümün öncüsü olma yolunda güçlü, kapsamlı ve kararlı adımlarla ilerleyen Ford Otosan, 2022 sürdürülebilirlik raporunu yayınladı.

Ford Otosan

Ford Otosan’ın global markası Ford Trucks’ta büyüme stratejisini destekleyen üst düzey yönetim değişiklikleri devam ediyor.

Ford Otosan

Ford ve Ford Otosan arasındaki iş birlikleri ve batarya entegrasyon süreçleri Ford Otosan’da yönetim değişikliği getirdi.

Ford Otosan

27 yılı aşkın süredir Ford Otosan bünyesinde görev yapan Ford Trucks Genel Müdür Yardımcısı Serhan Turfan’ın  yeni adresi belli oldu.

Ford Otosan

Ford Otosan’ın global markası Ford Trucks’ta Uluslararası Pazarlar Direktörü olarak görev yapmakta olan Emrah Duman'a yeni görev!

ELEKTRİKLİ ARAÇLAR

Ford Otosan'ın Gölcük Fabrikası'nda ürettiği Türkiye’nin ilk tam elektrikli hafif ticari aracı E-Transit, filoları genişletiyor.