Hyundai Haberleri

Hyundai haberleri ve güncel Hyundai gelişmeleri, Hyundai ile ilgili tüm video, Hyundai fotoğrafları ve Hyundai haberleri OTO AKTÜEL sitemizde


ELEKTRİKLİ ARAÇLAR

Hyundai, geleceğe yönelik elektrifikasyon stratejisi kapsamında, yepyeni bir B-SUV modeli daha, Yeni KONA Elektrik'i Türkiye'de satışa sunuyor.

GÜNCEL

Hyundai’nin IONIQ markası altında sunduğu ikinci modeli IONIQ 6, Advance donanım seviyesiyle şimdi daha fazla dikkat çekmeye hazırlanıyor.

HYUNDAI

IVECO logolu üretilecek elektrikli hafif ticari araç, Hyundai'nin yeni global, tamamen elektrikli “Hafif Ticari Araç (eLCV)” platformunu kullanan ilk ihracat...

GÜNCEL

Hyundai, “Active Air Skirt” adını verdiği özel bir teknolojiyle, yüksek hızlı sürüş sırasında oluşan türbülansı kontrol ediyor.

GÜNCEL

Hyundai, Tokyo Otomobil Fuarı’nda NPX1 adlı sıradışı EV konseptini sergiliyor. IONIQ 5 N baz alınarak geliştirilen bu özel konsept, “N...

GÜNCEL

Hyundai Motor Grubu 2028’de Uçmaya Hazırlanıyor. Hyundai, Amerika’da düzenlenen CES 2024 Fuarı’nda dikkat çekici eVTOL SA-2 uçak konseptini tanıttı.

HYUNDAI

Hyundai Assan, Atatürk Havalimanı’nda düzenlenen törende emniyet teşkilatına 1.000 adet araç teslimatı gerçekleştirdi.

ELEKTRİKLİ ARAÇLAR

Samsung Electronics, elektrikli araçlar da dahil olmak üzere bağlantılı otomobilleri destekleyecek şekilde genişletmek üzere Hyundai Motor Group ile iş birliği...

ELEKTRİKLİ ARAÇLAR

IONIQ Laboratuvarı, hareket özgürlüğünü, bağlantıyı, güvenliği ve çevre korumayı teşvik edecek.

GÜNCEL

9-12 Ocak 2024'de Las Vegas'ta gerçekleştirilecek Tüketici Elektroniği Fuarı-CES 2024'te Hyundai, hidrojen enerjisiyle ilgili gelecekteki planını açıklayacak.

GÜNCEL

Hyundai Motor Company, gelecek nesillere daha temiz bir çevre bırakmak adına çalışmalarına ve yatırımlarına tüm hızıyla devam ediyor.

GÜNCEL

Tanıtımı yapılan “Tek Tekerlekli Tahrik Sistemi - Universal Wheel Drive System”i, gelecekteki mobilite cihazlarının tasarımında devrim yaratacak.