• USD 31,32
  • EUR 33,87
  • ALTIN 2.056,38
  • BİST100 9.193,69
  • BTC 61.634

ODMD Haberleri

ODMD haberleri ve güncel ODMD gelişmeleri, ODMD ile ilgili tüm video, ODMD fotoğrafları ve ODMD haberleri OTO AKTÜEL sitemizde


GÜNCEL

ODMD verilerine göre Ocak ayında otomobil ve hafif ticari pazarında toplam 79.701 adet araç satıldı. Bunun 3.973 adedini elektrikli araçlar...

Ticari Araçlar

Mercedes-Benz Türk, ‘ODMD Satış ve İletişim Ödülleri’nde ‘Her Kızımız Bir Yıldız’ projesi ile  ‘Sürdürülebilirlik’ kategorisinde ödülün sahibi oldu.

SEKTÖR

Türkiye otomobil ve hafif ticari araç toplam pazarı, 2023 yılı Ocak-Aralık döneminde 1.232.635 adet olarak gerçekleşti.

GÜNCEL

14. kez düzenlenen ODMD Gladyatör Ödülleri’ne ‘Perakendenin Fijital Dönüşümü’ ile katılan Mercedes-Benz, ‘Yılın Jüri Özel Ödülü’nü kazandı.

GÜNCEL

ODMD tarafından düzenlenen 2023 Satış ve İletişim Ödülleri’nin verildiği törende “Yılın Basın Lansmanı” ödülünün sahibi Renault oldu. 

OTOMOTİV DÜNYASI

Türk otomotiv sektörünün temsilcilerini buluşturan ODMD Satış ve İletişim Ödülleri, 2023 Gladyatörleri’nin bu yılki kazananları belli oldu.

GÜNCEL

Otomotiv Distribütörleri ve Mobilite Derneği Kasım ayına ait Otomobil ve Hafif Ticari Araç Pazarı verilerini açıkladı.

OTOMOTİV DÜNYASI

Otomobil ve Hafif Ticari Araç Pazar Verileri belli oldu. 2023 yılı Ocak-Ekim döneminde otomobil ve hafif ticari araç pazarı %63,7...

SEKTÖR

ODMD, Eylül ayı otomobil ve hafif ticari araç satış sayılarını açıkladı. Açıklanan rapora göre sektörde yükseliş devam ediyor.

OTOMOTİV DÜNYASI

Otomobil ve hafif ticari araç satışlarındaki artış trendi tedarik sorununa rağmen Mayıs ayında da devam etti. 

Togg

Nisan ayının otomobil ve hafif ticari araç pazar verileri ODMD tarafından yayınlandı. Markaların satış listesinde TOGG'un '0' araç sattığı gözlemlendi.

OTOMOTİV DÜNYASI

ODMD verilerine göre Türkiye'de 2023 yılı Ocak-Şubat döneminde otomobil ve hafif ticari araç pazarı %50,4 oranında arttı.