• USD 31,40
  • EUR 33,95
  • ALTIN 2.058,96
  • BİST100 9.193,69
  • BTC 61.781

Otobüs Haberleri

Otobüs haberleri ve güncel Otobüs gelişmeleri, Otobüs ile ilgili tüm video, Otobüs fotoğrafları ve Otobüs haberleri OTO AKTÜEL sitemizde


Ticari Araçlar

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş., MAN Truck & Bus bünyesinde her yıl dünya çapında en iyi performansı sergileyen ülkeye...

Ticari Araçlar

Mercedes-Benz São Bernardo do Campo fabrikasında üretilen yüzde 100 elektrikli eO500U’nun yol testlerinin bir bölümü, Mercedes-Benz Türk tarafından İzmir’de gerçekleştirildi.

Ticari Araçlar

TEMSA ve CaetanoBus ortaklığı ile üretilecek Türkiye’nin ilk şehirler arası hidrojenli otobüsü 2024’te banttan inecek.

Ticari Araçlar

Türkiye otobüs pazarının lideri Otokar, Avrupa’daki büyüme hedefi doğrultusunda İtalya bayisi Mauri Bus System’ı satın aldı.

Ticari Araçlar

Avrupa’da büyümesini hızlandıran TEMSA, Litvanya’da 50 adetlik yeni bir teslimat gerçekleştirdi.

Ticari Araçlar

MAN, Metinler Şirketler Grubu ile Kayseri’deki bayi ve servis ağını daha da güçlendirdi. Kayseri'de MAN Metinler Plaza, hizmete başladı.

Ticari Araçlar

Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar, şehir içi toplu taşımacılığının yeni gözdesi CENTRO mikrobüsün teslimatlarına devam ediyor.

SEKTÖR

Anadolu Isuzu, Madrid’de düzenlenen FIAA Otobüs ve Midibüs Fuarı’na katılarak çevreci ve yenilikçi otobüs ve midibüs modellerini tanıttı.

SEKTÖR

Almanya’dan sonra İspanya’da da gövde gösterisi yapmaya hazırlanan Karsan, İspanya FIAA Uluslararası Otobüs ve Coach Fuarı’na tam kadro katılıyor.

MARKALAR

İtalya’yı yakın markaja alan Karsan, elektrikli araç modelleri ile Rimini ve Milano’da iki ayrı fuara katılacak!

Mercedes-Benz

Mercedes-Benz Türk, şehir içi otobüs sektörünün en yeni oyuncusu Mercedes-Benz Conecto Hybrid’i Türkiye’de satışa sundu.

SEKTÖR

Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar, kendi tasarımı ve üretimi otobüslerle ihracat pazarlarında büyümeye devam ediyor.