• USD 31,41
  • EUR 34,05
  • ALTIN 2.058,13
  • BİST100 9.193,69
  • BTC 61.781

Ralli Haberleri

Ralli haberleri ve güncel Ralli gelişmeleri, Ralli ile ilgili tüm video, Ralli fotoğrafları ve Ralli haberleri OTO AKTÜEL sitemizde


OTO SPOR

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu Başkanı Eren Üçlertoprağı, 2024 sezonunun Sarıkamış Rallisi ile start alacağını söyledi.

OTO SPOR

Türkiye Ralli Şampiyonası'nın son ayağında iki kez lastikleri patlayan Ali Türkkan ve co-pilot Burak Erdener, Türkiye Ralli Şampiyonu oldu.

OTO SPOR

Petrol Ofisi Maxima 2023 Türkiye Ralli Şampiyonası’nın 7. ve son yarışı olan 43. İstanbul Rallisi, 22-24 Aralık'ta İstanbul Anadolu yakasında...

OTO SPOR

2023 Türkiye Ralli Şampiyonası’nın 5. yarışı Ege Rallisi, 32. kez EOSK tarafından İzmir Kemalpaşa'da organize ediliyor.

Ford

Castrol Ford Team Türkiye, Cumhuriyetimizin 100. yılı için özel olarak düzenlenen ‘100. Yıl Rallisi’ne katılıyor.

OTO SPOR

WRC Kenya Safari Rallisi'nde Toyota Yarislerin rüzgarı esti. Ogier, Rovanpera, Evans ve Katsuta'nın önünde birinci olurken; Sordo (Hyundai) beşinci oldu.

OTO SPOR

İki gün boyunca saniyelerin konuştuğu ve tüm kategorilerde büyük çekişmeye sahne olan Eskişehir Rallisi'ni birinci bitiren Ümit Can Özdemir-Batuhan Memişyazıcı...

OTO SPOR

Eskişehir Otomobil Sporları Kulübü’nün organize ettiği ESOK Rally, 09-11 Haziran tarihlerinde Eskişehir’de düzenleniyor.

GÜNCEL

Yeşil Bursa Rallisi’nde asfalt zeminde zorlu hava koşullarında üstün yol tutuşları ve çeviklikleri ile öne çıkan Pirelli RA ve RW...

Ford

Castrol Ford Team Türkiye, 2023 Türkiye Ralli Şampiyonası'nın ikinci ayağı olan Yeşil Bursa Rallisi için hazırlıklarını tamamladı.

Toyota

WRC Dünya Ralli Şampiyonası'nın Hırvatistan'da yapılan ayağını Toyota Gazoo Racing pilotu Elfyn Evans kazandı.

OTO SPOR

WRC Dünya Ralli Şampiyonası'nın Hırvatistan ayağında, Hyundai pilotu Thierry Neuville kalınca Elfyn Evans, ikinci günü lider tamamladı.