Stellantis Haberleri

Stellantis haberleri ve güncel Stellantis gelişmeleri, Stellantis ile ilgili tüm video, Stellantis fotoğrafları ve Stellantis haberleri OTO AKTÜEL sitemizde


GÜNCEL

Dünyanın en büyük mobilite şirketlerinden Stellantis 2023’te rekor seviyede net gelir, net kâr ve endüstriyel serbest nakit akışı sağladı!

GÜNCEL

Hiper Spor Otomobillerin Performansını Yakalayacak Stellantis, STLA Large Platformu ile Elektrikli Araçlarının Menzilini 800 Kilometreye Çıkartacak!

GÜNCEL

Stellantis, Dare Forward 2030 stratejik planının bir parçası olarak 2024 sonuna kadar Avrupa'daki tamamen elektrikli yelpazesini iki katına çıkarma yolunda...

GÜNCEL

Stellantis ve Valeo, döngüsel ekonomi stratejisi iş birliği kapsamında yeniden üretilen ilk ön cama monte video kamerayı tanıttı.

GÜNCEL

Elektrikli araçlara geçiş için çalışmalarına hız veren Stellantis, büyük yatırımlar ve iş birlikleriyle grup markalarını desteklemeye devam ediyor.

GÜNCEL

Ortadoğu ve Afrika Bölgesi’nde Stellantis Ticari Faaliyetlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı İbrahim Anaç, Stellantis Türkiye’nin yeni Ülke Başkanı oldu.

GÜNCEL

Stellantis, başlangıç olarak 200 milyon Euro’luk bir yatırım gerçekleştirdiği Cezayir’deki Tafraoui fabrikasında üretime başladığını açıkladı.

KAMPANYALAR

Stellantis Türkiye Parça ve Servisler, aralıkta servis kontratları kapsamında 5 yıla kadar uzayan garanti kampanyası ile avantajlı teklifler sunuyor.

OTOMOTİV DÜNYASI

Stellantis, gerçekleştirdiği ortaklık ve iş birlikleriyle alternatif yakıtlı mobilite üzerine çalışmalarını sürdürüyor.

GÜNCEL

Stellantis, batarya elektrikli araç teknolojisini ve 2038 yılına kadar 0 karbonlu bir şirket olmaya yönelik Dare Forward 2030 stratejik planını...

OTOMOTİV DÜNYASI

Stellantis'in 40 Milyon Euroluk yatırımı, Dare Forward 2030 stratejisi kapsamında 2030 yılına kadar; 2 milyar Euro'nun üzerinde gelir sağlayacak.

SEKTÖR

Stellantis, yılın ilk 10 ayında %18,8 pazar payı elde ederek Avrupa (AB29) toplam pazar satış sıralamasında ikinciliğini sağlamlaştırdı.