Toyota Haberleri

Toyota haberleri ve güncel Toyota gelişmeleri, Toyota ile ilgili tüm video, Toyota fotoğrafları ve Toyota haberleri OTO AKTÜEL sitemizde


GÜNCEL

58 yıldan bu yana üretilen ve global olarak 52 milyon adetten daha fazla satış rakamına ulaşan Corolla, yeni model yılı...

OTOMOTİV DÜNYASI

Toyota, 2023'de Avrupa’daki büyümesini sürdürdü. Tüm zamanların rekoruna imza atan Toyota Avrupa, 2022’ye göre yüzde 9 artış sağladı.

GÜNCEL

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle öğrencilerin bilinçlenmesine ve gelişimine destek oluyor.

OTOMOBİL HABERLERİ

Toyota otomobil tutkunlarını heyecanlandıracak yenilikler sunmaya devam ediyor. Son yenilik ise, 2024 Tokyo Auto Salon’da ilk kez gösterilen Yeni GR...

OTOMOTİV DÜNYASI

Toyota’nın dünyanın en zorlu yol şartlarında bile “Yenilmez” kimliğiyle efsane haline gelen Hilux modeli, son nesliyle de rekorlar kırmaya devam...

Toyota

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, geleneksel Hizmet Yılı Ödül Töreni’ni düzenleyerek çalışanlarına uzun yıllar süren emekleri için teşekkür etti.

OTOMOTİV DÜNYASI

Toyota, markanın dinamik ve sportif özelliklerini temsil eden Yeni Corolla Hatchback Hybrid modelini online olarak da satışa sunmaya başladı.

OTO SPOR

Toyota, 2024 yılında pistlerde ve parkurlarda yarışacak yeni tasarım temasına sahip yeni modellerini gösterdi.

GÜNCEL

Toyota, Interbrand'ın gerçekleştirdiği Dünyanın En Değerli Markaları (Best Global Brands) araştırmasında bir kez daha dünyanın en değerli otomotiv markası oldu.

OTOMOTİV DÜNYASI

Toyota, Japonca’da “iç yüzünü anlamak” şeklinde ifade edilen Kenshiki Forum’da en yeni elektrikli konseptlerini, teknolojilerini ve yeniliklerini paylaştı.

GÜNCEL

Toyota Türkiye, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında özel sporcularla birlikte basketbol maçı yapmak adına parkeye çıktı.

KAMPANYALAR

Toyota, büyük ilgi gören kampanyalarına Aralık ayında da devam ediyor. “Yılın Son Çılgın Kampanyası” stoklarla sınırlı eşsiz fırsatlar sunuluyor.