• Justin Bieber ve Vespa; “İki çağdaş küresel ikon arasındaki heyecan verici yeni iş birliği 2022’de tanıtılacak. Bizi izlemeye devam edin!” ortak mesajıyla özgürlük ruhu ve tasarım sevgisini gözler önüne seren bu benzersiz proje hakkında ilk resmi açıklamayı yaptı.

Vespa, 76 yıllık tecrübesini sürpriz bir iş birliği ile taçlandırıyor. Pop yıldızı Justin Bieber ile motosikletin yıldızı Vespa, Şubat ayında start alacak bu önemli proje için bir araya geliyor. Dünyanın en ünlü pop yıldızı ile klasik İtalyan markanın buluşması bir tesadüf değil. Uzun yıllar boyunca gerçekleştirdiği projeler, ikonik tasarım anlayışı, canlı ve çekici renkleriyle müzik ve gençlik dünyasına yakın bir marka olan Vespa ile tarz ve tasarımı her zaman ilham kaynağı olarak alan Justin Bieber’in bir araya gelişi kusursuz bir ortaklık olarak dikkat çekiyor.vespa_1

“Zarafet ve hızın karışımı beni kendisine çekti”

İtalyan motosiklet devi Vespa ile gerçekleştirecekleri ortak proje hakkında açıklamalar yapan Justin Bieber, “Hayranlarım sporu ne kadar çok sevdiğimi biliyor; kaykay, hokey, basketbol, BMX. Tarz, zarafet ve hızın karışımı her zaman beni kendisine çekti. Vespa’nın ikonik İtalyan tasarımıyla bir araya geldiğim için çok mutluyum” şeklinde konuştu.

-----------------------------------------------------

Yeni Aprilia RS 457 Türkiye’de satışa sunuldu Yeni Aprilia RS 457 Türkiye’de satışa sunuldu

Vespa Hakkında
1946 yılında İtalyan Piaggio & Co. S.p.A. tarafından üretilmeye başlanan ve scooter segmentinden yola çıkılarak geliştirilen Vespa, dünyanın en iyi motosikletleri arasında yer almaktadır. Üretildiği her modeliyle satış rekorları kırmasının yanında, popüler kültüre ve sosyal hayata da damga vuran Vespa adeta bir moda ikonu olmuş ve estetiğiyle sanat dünyasına da ilham vermiştir. Fabrikalarında dünyanın çeşitli bölgeleri için üretim yapan Vespa, son 10 yılda üretimini 3 katına çıkararak başarısını artırarak sürdürmektedir. Vespa markası, ülkemizde Doğan Holding’e bağlı Doğan Trend Otomotiv tarafından temsil edilmektedir. 

Doğan Trend Otomotiv Hakkında
Teknolojik, çevreci ve keyifli kullanımıyla öne çıkan markaları çatısı altında toplayan Doğan Trend Otomotiv bir Doğan Holding iştirakidir. 60 yılı aşan tecrübesiyle yeni trendleri harmanlayan Doğan Trend Otomotiv, kara ve denizde sürdürülebilir mobiliteye odaklanmıştır. Şirket bünyesinde; Otomobil & Elektrikli Mobilite Grubu’nda Suzuki ve MG markalı otomobiller ile Wallbox şarj cihazları, Motosiklet Grubu’nda Vespa, Moto Guzzi, Aprilia, Piaggio, KYMCO ve Silence markaları, Deniz Grubu’nda Suzuki Marine Dıştan Takma Motorlar ve E-ticaret Platformları kapsamında da Suvmarket.com, scootermarket.com yer almaktadır.