Doğaseverlerin tüm ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla üç yıl önce hayata geçirilen TTI Outdoor Kamp, Karavan, Tekne, Outdoor ve Ekipmanları Fuarı da 7-10 Aralık tarihlerinde dört gün boyunca halkın ziyaretine açık olacak.

Turizmin değişmeyen rotası ve Türkiye’nin en büyük turizm platformu olan TTI İzmir Uluslararası Turizm Ticaret Fuar ve Kongresi, sektörün önde gelen temsilcilerini 17. kez bir araya getirecek. Uluslararası turizm aktörlerinin buluşacağı TTI İzmir ile birlikte, doğaseverlerin buluşma noktası olan TTI Outdoor 3. Kamp, Karavan, Tekne, Outdoor ve Ekipmanları Fuarı ile bu yıl ilk kez TTI Health 1. Sağlık Turizmi Fuarı da düzenlenecek.

TTI Outdoor İzmir doğaseverleri bir araya getirecek

Pirelli ve Porsche'nın ortak çalışmasından dört sportif lastik doğdu Pirelli ve Porsche'nın ortak çalışmasından dört sportif lastik doğdu

TTI İzmir Fuarı’nda yer alan alternatif turizm bölümünden doğan TTI Outdoor Kamp, Karavan, Tekne, Outdoor ve Ekipmanları Fuarı bu yıl üçüncü kez kapılarını açacak. TTI Outdoor İzmir, 7-10 Aralık 2023 tarihleri arasında halka açık olarak düzenlenecek. Fuar boyunca, doğa tutkunları için birçok aktivite ve etkinlik düzenlenecek. Fuar, doğa ile uyumlu yaşam tarzı ve doğayla iç içe olmak isteyenler için cazibe merkezi oluşturacak.

kamp karavan outdoor_2Karavanlar, mobil evler, özel amaçlı araçlar, seyahat römorkları, karavan yan sanayisi ve aksesuarları, kamp malzemeleri ve ekipmanları, karavan kiralama acenteleri, dernekler ve kulüpler, doğa ve macera sporları ekipmanları, bisiklet, 4X4 / Off-Road araçlar ve ekipmanları, su sporları ekipmanları gibi ürün gruplarının yer alacağı TTI Outdoor İzmir, doğaseverlerin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek.

.

Editör: Rezzan Alavant