Avrupa’nın ulaşım altyapısının elektriklenmesinde öncü rol oynayan Karsan, Türkiye’deki yerel yönetimlerin de filolarını en yeni teknolojiye sahip gelişmiş araçlarla yenilemelerine tam destek veriyor. Bu kapsamda İzmir Ödemiş’te yeni nesil çevreci Karsan araçları hizmete giriyor.

Ford Otosan ticari araç ihracatının yüzde 88’ini gerçekleştiriyor Ford Otosan ticari araç ihracatının yüzde 88’ini gerçekleştiriyor

karsan e atakKarsan Yurtiçi Satış ve Dış İlişkiler Genel Müdür Yardımcısı Muzaffer Arpacıoğlu’nun yanı sıra İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, ESHOT Genel Müdürü Erhan Bey, Belediye Ulaşım Yönetimi, S.S. Ödemiş Seyahat Motorlu Yolcu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Savaş Mersin ve üyelerinin de katılımıyla gerçekleştirilen törende S.S. Ödemiş Yolcu Taşıyıcıları Kooperatifi’ne, 8 adet otomatik şanzımanlı çevreci ATAK ve 2 adet de JEST teslimatı gerçekleştirildi. Karsan’ın kentlerin toplu ulaşım çözümlerine destek sağlamaya devam ettiğini vurgulayan Karsan Yurtiçi Satış ve Dış İlişkiler Genel Müdür Yardımcısı Muzaffer Arpacıoğlu, “Tarihi dokusuyla İzmir’in dikkat çekici ilçelerinden olan Ödemiş’e yönelik yaptığımız bu teslimatın ilçenin toplu taşıma çözümleri için son derece kıymetli olduğuna inanıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz teslimatların ardından Ödemiş halkı, şehir içinde konforlu ve güvenli biçimde seyahat edecek” dedi. 

Mobilitenin geleceğinde bir adım önde olma vizyonuyla Avrupa’nın toplu taşıma altyapısını elektriklendiren Karsan, Türkiye’deki çalışmalarına da ara vermiyor. Geliştirdiği yenilikçi tasarımlarla dünyanın önde gelen şehirleri için çağın gereksinimlerine uygun çevreci araçlar üreten Karsan, aynı zamanda Türkiye’deki yerel yönetimlerin de filolarını en yeni teknolojiye sahip gelişmiş araçlarla yenilemelerine tam destek veriyor. Bu kapsamda İzmir Ödemiş’te yeni nesil çevreci Karsan araçlar hizmete girdi.

Belediyelere sürdürülebilir çözümler!

Yeni araçların teslimat törenine Karsan Yurtiçi Satış ve Dış İlişkiler Genel Müdür Yardımcısı Muzaffer Arpacıoğlu’nun yanı sıra İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, ESHOT Genel Müdürü Erhan Bey, Belediye Ulaşım Yönetimi, S.S. Ödemiş Seyahat Motorlu Yolcu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Savaş Mersin ve üyeleri katılım sağladı. Törende S.S. Ödemiş Yolcu Taşıyıcıları Kooperatifi’ne, 8 adet otomatik şanzımanlı çevreci ATAK ve 2 adet de JEST teslimatı gerçekleştirildi. Dünya kara ulaşımı pazarında, müşteri ihtiyaçlarına yönelik yaratıcı, sürdürülebilir ve ilham veren çözümler sunan Karsan, geçen yıl da Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin açtığı çevreci araç alımı ihalesini kazanarak 205 adet Menarinibus Citymood aracını belediyenin hizmetine sunmuştu. Kurduğu iş ortaklıkları ve öncü yenilikleriyle Karsan’ın, bugün itibarıyla dünyanın 21 farklı ülkesinde hizmet verdiğini söyleyen Karsan Yurtiçi Satış ve Dış İlişkiler Genel Müdür Yardımcısı Muzaffer Arpacıoğlu, “Türkiye’deki faaliyetlerimiz de son sürat devam ediyor. Türkiye’deki yerel yönetimlerin, filolarını en yeni teknolojiye sahip Karsan modelleriyle yenilemelerine tam destek veriyoruz” dedi.

Ödemiş halkının konforu artacak!

Karsan’ın, kentlerin toplu ulaşım çözümlerine destek sağlamaya devam ettiğini vurgulayan Muzaffer Arpacıoğlu, “Tarihi dokusuyla İzmir’in önemli ilçelerinden olan Ödemiş’e yönelik yaptığımız bu teslimatın ilçenin toplu taşıma çözümleri için son derece kıymetli olduğuna inanıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz teslimatların ardından Ödemiş halkı, şehir içinde konforlu ve güvenli biçimde seyahat edebilecek” diye konuştu.