Mercedes-Benz Türk'te kadının adı var! Mercedes-Benz Türk'te kadının adı var!

Otomobilin 137 yıl önce Carl Benz tarafından icat edilmesinden bu yana, teknolojik ilerleme otomobilin tanımını önemli ölçüde değiştirdi.

Artık otomobil, insanları A noktasından B noktasına götüren bir ulaşım aracından daha fazlası. Bugün Mercedes-Benz araçları, örneğin bireysel bir sağlıklı yaşam alanı, mobil bir ofis, özel bir sinema salonu veya kişisel bir güvenli alanı işlevlerine de sahip.
Mercedes Otomobil Teknolojisi Yeni Reklam FilmindeO Bir Mercedes-Benz. ’ kampanyası, Mercedes-Benz'in sunduğu bireysel mobilitenin istikrarlı gelişimini vurguluyor. Üç köşeli yıldızı ile Mercedes-Benz, öncü ruhu, sıra dışı teknolojileri, benzersiz tasarım ve güvenli konforu bir arada sunarak standartları belirlemeye devam ediyor.
Ana kampanya filmi, markanın bu tanımlamayı mümkün kılan yeniliklerini görselleştiriyor. Çeşitli ENERGIZING COMFORT programları ile kapsamlı bir sağlıklı yaşam programı sunarken, MBUX'lu Hyperscreen gibi çok sayıda bağlantı, bilgi ve eğlence özelliği, araçları mobil bir ofise veya özel bir sinemaya dönüştürüyor. DRIVE PILOT gibi yenilikçi güvenlik ve yardım sistemleri hem güvenli hem de konforlu bir sürüş deneyimi sağlıyor.
Kampanya filminin seyircileri, otomobilin tarihini ve teknolojik gelişimini sıra dışı görüntülerle anlatan bir yolculukta kahramanları takip ediyor. Mercedes-Benz'in yeni reklam filminde İngiliz aktör Matthew Macfadyen ve uzun süredir marka elçisi olan Roger Federer, Mercedes-Benz elektrikli araçları eşliğinde gizli ajanlar olarak rol alıyor.
Künye
Fikir, konsept ve hayata geçirme: team x
Prodüksiyon: ANORAK Film GmbH
Post prodüksiyon: bEpic GmbH
Müzik: Gustav Karlstrom

Editör: Abdullah KURTAY