Razgatlıoğlu, standart lastiklerle 1. Yarışı kazandı Razgatlıoğlu, standart lastiklerle 1. Yarışı kazandı

Motul, yeni motosiklet yağı Lime Green’i motosiklet tutkunlarıyla buluşturacak. Motul Lime Green 10W-40, Kawasaki ile işbirliği içinde geliştirilirken; Kawasaki modellerinin ihtiyaçlarına özel olarak geliştirildi.

Ekstrem şartlarda bile motor ve şanzımanı koruyan ve yumuşak vites geçişlerine izin veren Lime Green by Motul 10W-40 Special Edition, Mayıs ayı itibarıyla Kawasaki servislerinde satışa sunulacak.

Yeşil rengi ve misket limonu kokusuyla koleksiyona değer

Yeni Motul Lime Green, ester teknolojisine sahip Motul’ün Technosynthese teknolojisi ile donatılırken; 4 zamanlı motorlar için üretildi. Profesyonel motosiklet yarışlarında kullanılan Motul motor yağlarıyla aynı korumayı ve performansı yol motosikletleri için sağlayan yağ; yarış ekiplerinden edindiği tecrübeyle yüksek ıslak kavrama uyumluluğu ile mükemmel dişli aşınma koruması sağlayarak özellikle ilk soğuk çalıştırmada motosikletin ömrünü uzatıyor.

Kawasaki sürücülerini çok mutlu edecek

Sadece Kawasaki sahipleri için değil, tüm motosiklet tutkunları için koleksiyona değer bir ürün olan Lime Green ile ilgili görüşlerini paylaşan Motul Türkiye Genel Müdürü Dmitry Bakumenko, "Kawasaki ile ortaklığımızı bir adım ileriye taşımak için yüksek performans standartlarını sağlayan ve Kawasaki sürücülerini çok mutlu edeceğine inandıgımız bir yağ geliştirdik. Sağladığı performans ve üstün korumanın yanı sıra, bu özel formülasyonun, Kawasaki hayranlarının motosikletleriyle daha fazla eğlenmelerine katkı sağlamak istedik. Türkiye’deki kullanıcılarla bu yağı buluşturacağımız için biz de heyecanlıyız" açıklamasını yaptı.

Kawasaki sahiplerinin kalp atışlarını hızlandıracak

Öte yandan Kawasaki Türkiye Distribütörü Z-Moto Genel Müdürü Nedim Vidinel ise "Özel limon yeşili rengi, eşsiz kokusu ve performansı ile Motul Lime Green 10W-40'ın her Kawasaki hayranının sahip olmak isteyeceği bir ürün. Motul’un yeni yağı aramızdaki organik bağı güçlendirirken, Kawasaki sahiplerinin kalp atışlarını hızlandıracak. Motul ile aynı kanı paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz." şeklinde konuştu.

Editör: Rezzan Alavant