Nissan Türkiye, SUV pazarındaki sessizliğini e-Power Teknolojisi ile bozuyor. Geçmiş dönemde Türkiye pazarında SUV segmentinde uzun yıllar zirveyi kimseye bırakmayan Nissan Türkiye, yeni Genel Müdür Charbel Abi Ghanem ile vites büyütüyor.

nissan lansman

Nissan'ın yeni Genel Müdürü Adapazarı Sapanca'daki lansmanda basın mensuplarının sorularını yanıtlayarak, geleceğe ilişkin Nissan Türkiye'nin planlarını açıkladı. Lansman'da Qashqai, X-Trail ve Ariya'yı denimleyebilme imkanı buldum.

Ford, E-Tourneo Courier'i tanıttı Ford, E-Tourneo Courier'i tanıttı

Nissan Türkiye Genel Müdürü Charbel Abi Ghanem otoaktuel.com.tr

Adapazarı Sapanca'da Yeni Qashqai ve Yeni X-Trail'in Türkiye Lansmanı yanı sıra; 2023 yılının son çeyreğinde Türkiye'ye gelme ihtimali olan Nissan Ariya'nın ön lansmanı yapıldı. Lansmanda kurmaylarıyla Nissan'ın yeni teknolojileri ve Nissan Türkiye'nin yeni hedefleri konusunda detaylı bilgi veren Nissan Türkiye Genel Müdürü Charbel Abi Ghanem; oldukça iddialı konuştu. Abi Ghanem; "Sürdürülebilir ve yenilikçi teknolojimiz ile otomotiv sektöründe fark yaratacağız" dedi. Nissan Türkiye Genel Müdürü Charbel Abi Ghanem devamla;“Benzersiz e-POWER teknolojimizi ve bu teknolojiye sahip yeni modellerimiz Qashqai e-POWER ile tamamen yeni X-Trail’i tüketicilerin beğenisine sunarak Türkiye’de “Elektriğin Yeni Yolculuğu”nu başlatıyoruz. Nissan’a özgü e-POWER teknolojimize güveniyoruz. Dışarıdan şarj etmeye gerek kalmayan kablosuz elektrikli modelimiz e-POWER ile pazarın ve tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılayacak bir değer yarattığımız için gururluyuz. Türkiye’de 180 bin üzeri satış ile son 10 yılın en çok satan SUV markasıyız. Yarattığı güçlü algı ve DNA’sına sadık kalarak müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayacak modellerimiz ile marka bağlılığımızı artırarak devam edeceğiz. Toplam pazara baktığımızda 6. büyük otomotiv pazarı Türkiye. Bu da Türkiye pazarına duyulan heyecanı ortaya koyuyor. Sektörün ve tüketici beklentilerinin bilincinde olarak geliştirdiğimiz teknolojiler ile pazarın ihtiyacını karşılayacak benzersiz e-POWER teknolojimize inancımız tam. Sürdürülebilir ve yenilikçi teknolojimiz ile otomotiv sektöründe fark yaratacağız" dedi.

nissan kurmaylari

Nissan Türkiye Genel Müdürü Charbel Abi Ghanem ve Kurmayları... Kadro tamam ama bir eksik var: kadroda hiç kadın yok!

Nissan'ın e-Power Teknolojisi ve Yeni Qashqai ile Yeni X-Trail ile ilgi detaylı bilgi ve fotoğraflar için BURAYA TIKLAYIN

Editör: Abdullah KURTAY