Motosiklet dünyasının en rekabetçi markalarından Aprilia, sektörün en önemli fuarlarından Motobike İstanbul 2023’te yerini alıyor.

Türkiye’de temsilciliğini Doğan Trend Otomotiv’in yaptığı ve 294 MotoGP galibiyetiyle üst düzey motosiklet şampiyonasının tarihinde en fazla galibiyeti olan batılı üretici olan Aprilia, fuarda başta en yeni modelleri olmak üzere tüm ürün gamını motosiklet tutkunları ile buluşturmaya hazırlanıyor.

İtalyan Piaggio Motobike İstanbul 2024’te! İtalyan Piaggio Motobike İstanbul 2024’te!

Aprilia Tuono V4Performans ve güvenliği birleştiren teknolojiye sahip, yüksek cc’li yarış modelleriyle motosiklet tutkunlarının beğenisini kazanan Aprilia, 54 dünya şampiyonluğuyla da “Pistlerin Şampiyonu” olarak anılıyor.  

Aprilia’nın yıldızı SR GT

Büyük, yarışçı motosikletlerle pistlerde edindiği deneyimi, küçük cc’li segmentlere başarıyla aktarmasıyla tüketicilerin beğenisini kazanan Aprilia, Motobike İstanbul 2023’te bu özelliğinin en önemli örneklerinden SR GT’yi motosiklet severlerin beğenisine sunuyor. 180 cc’lik küçük hacimli motoruna rağmen tasarım ve teknik özellikleriyle büyük segment Aprilia’ları aratmayan SR GT, fuarın en önemli yıldız adaylarından olacak. Markanın fuardaki bir diğer dikkat çekici modeliyse Tuareg olacak.

aprilia SR GT 200Yarış pistlerindeki heyecanı pist dışına taşıyan Aprilia Tuareg, asfalt kadar off-road şartlarında da kusursuz sürüşüyle segmentinin en iddialı modellerinden biri. Aprilia, bu modellerin yanı sıra fuarda tam kadro yerini alıyor. Markanın, RSV4 Factory, Tuono V4, Tuono V4 Factory ve RX modelleri de tüm versiyonlarıyla Aprilia standında yerini alacak.

Editör: Rezzan Alavant