Bu yıl 7.’si düzenlenen Türkiye Altın Marka Ödülleri’nde  MAİS Genel Müdürü Berk Çağdaş Yılın CEO’su ödülüne layık görüldü.

Markaların sektördeki başarılarını ve liderliğini tescil etmesi açısından büyük önem taşıyan 7.Altın Marka Ödülleri, Zorlu Raffles Hotel’de düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Törende, Yılın CEO’su ödülüne layık görülen MAİS Genel Müdürü Berk Çağdaş büyük bir gurur duyduğunu belirtti.dr. berk cagdas renault mais

Dr. Berk Çağdaş kimdir?

Berk Çağdaş 1967 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İlk ve orta eğitmini İstanbul'da tamamlayan Çağdaş, sayılı liselerimizden Kabataş Erkek Lisesi mezunu. Berk Çağdaş, üniversite eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi'nde Endüstri ve İşletme Mühendisi olarak tamamladı. Lisans eğitiminin ardından Lisans Üstü ve Doktora eğitimlerini de tamamladı.

Renault Austral Satın Alınabilecek En İyi Otomobil seçildi Renault Austral Satın Alınabilecek En İyi Otomobil seçildi

Otomotiv Sektörü Tarihindeki İkinci Büyük Dönüşümü ve Devrimi Yaşıyor! Otomotiv Sektörü Tarihindeki İkinci Büyük Dönüşümü ve Devrimi Yaşıyor!

Yüksek lisans ve doktora eğitimlerini İTÜ Fen Bilimleri Enstitüsü, Chicago Üniversitesi Booth School of Business (ABD) tamamladı. Dr. Berk Çağdaş ardından, Harvard Business School'da İleri Seviye Yönetim programlarını da bitirdi.

Türkiye'de satılan araçları KİM ALIYOR? Makale: Türkiye'de satılan araçları KİM ALIYOR?

 Berk Çağdaş, iş dünyasına adım atar atmaz kısa sürede çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticiliklerde bulundu. Finansal Risk Yönetim Modeli üzerine doktorası bulunan Çağdaş görev aldığı tüm kurumlarda başarılı yönetimi ile adından söz ettirdi.

Mick Schumacher'i görmezden gelmek! Makale: Mick Schumacher'i görmezden gelmek!

Kurumsal Finansman, Hazine Yönetimi, Stratejik Risk Yönetimi, Otomotiv Sektörü ve bunlara bağlı yan alanlarda uzmanlıklara sahip olan Dr. Berk Çağdaş, Körfezbank'ta Bölüm Başkanlığı ve Genel Müdür Yardımcılığı, Doğuş Otomotiv'de Mali İşler'den Sorumlu Genel Müdür'lük (CFO) görevlerinde bulundu.

Dr. Berk Çağdaş  2016 Eylül ayından beri Oyak Grubuna bağlı, Renault MAİS A.Ş.'de Genel Müdürlük görevine başarıyla yürütüyor.