Yeni BMW 4 Serisi Coupe, Türkiye pazarına özel 1.6 litrelik motorlu versiyonla 3.576.000TL’den, Yeni BMW 430i xDrive Cabrio modeli ise 5.413.700 TL’den başlayan fiyatlarla BMW'ni Bul  platformu üzerinden rezerve edilerek satın alınabiliyor.

Elektrikli araç şarj istasyonu operatörü ZES ve electrip, Hubject'in küresel roaming ağına katılıyor Elektrikli araç şarj istasyonu operatörü ZES ve electrip, Hubject'in küresel roaming ağına katılıyor

Yeni BMW 420i Coupe M Sport ve Edition M Sport olmak üzere iki tasarım paketi seçeneği ile; Yeni BMW 430i xDrive Coupe modeli ise M Sport tasarım paketi ile müşterilerinin beğenisine sunuluyor.

Bmw 4 Serisi Coupe

Mat renkli çerçeveye sahip Böbrek Izgarası ve ön tampona uygulanmış yeni hava girişleriyle dikkat çeken Yeni BMW 4 Serisi Coupe ile Cabrio modellerinin tasarımı, yeni gündüz farı ve Adaptif LED teknolojisine sahip ön aydınlatma grubuyla tamamlanıyor. BMW M4 CSL’den esinlenen Laserlight tasarımlı göz alıcı arka farlar; Yeni BMW 420i Coupe M Sport tasarım paketinde ek donanım, Edition M Sport tasarım paketinde ise standart olarak sunuluyor. Yenilenen dış tasarımın en çarpıcı ögelerinden biri konumundaki bu donanım, Yeni BMW 4 Serisi Cabrio modelinde ise standart donanımlar arasında yer alıyor.

Bmw 4 Serisi Kokpit

Yeni BMW 4 Serisi Coupe ve Cabrio'nun dış tasarımlarındaki yeniliklere ek olarak iç mekanlarındaki güncellemeler de dikkat çekiyor. Yeni üç kollu, sportif ve fonksiyonel direksiyon bu farklılıkların başında geliyor. Alt kısmı düz olan yeni direksiyonun hemen arkasında yer alan vites değiştirme kulakçıkları da daha ergonomik olması için yeniden tasarlandı. BMW Kavisli Ekran sayesinde kabin içinde yer alan fiziksel düğmeler büyük oranda azalıyor. Klima menfezleri, iklimlendirme kontrol sistemi ve koltuk ısıtma gibi özellikler Yeni BMW 4 Serisi Coupe ve Cabrio modellerinde BMW Kavisli Ekran üzerinden kontrol ediliyor. 

Yeni BMW 4 Serisi Coupe Türkiye'ye özel motorla satılacak

Yeni BMW 4 Serisi Coupe, 1.6 litre hacminde dört silindirli turbo beslemeli motorla Türkiye'de satışa sunuluyor. Türkiye pazarına özel olarak geliştirilen bu motor 170 beygir güç üretiyor. Maksimum sürüş keyfini ve güvenliğini beraberinde getiren arkadan itişli çekiş yapısı sayesinde Yeni BMW 420i Coupe 0'dan 100 km/s hıza 8,2 saniyede ulaşıyor. Otomobilin gücünü aktarma görevini ise 8 ileri Steptronic şanzıman yerine getiriyor. 

Performans ve verimliliği bir arada sunan Yeni BMW 420i Coupe, WLTP verilerine göre 7,4 lt / 100 km yakıt tüketim değeriyle dikkat çekiyor. 2 litre motor hacimli 7.7 – 6.9 lt / 100 km yakıt tüketimine sahip Yeni BMW 430i xDrive Coupe modeli ise özel sipariş üzerine müşterilere sunuluyor. Model, dört çeker sürüş mimarisini 245 beygir güç ile harmanlayarak 0-100 km/s hızlanmasını 5,7 saniyede tamamlıyor.

Segmentinde standartları belirleyen hafif kumaşlı tavan

Yeni BMW 4 Serisi Cabrio'nun işlevsel tavanı, hard top otomobilin sürüş rijitliğiyle, kumaş tavanın konforunu bir arada sunuyor. Yeni BMW 4 Serisi Cabrio'nun hafif kumaşlı tavanı ve mekanizması rüzgara olan düşük direnci sayesinde otomobilin aerodinamiğine katkıda bulunurken, yol ve rüzgar sesini önemli ölçüde azaltıyor. Hafif kumaşlı tavan sadece 18 saniyede 50 km/s hızla giderken bile açılıp kapanabiliyor. 

Yeni BMW 4 Serisi Cabrio Türkiye'de 2 litre turbo beslemeli ve dört tekerlekten çekiş özelliğine sahip modelle satışa sunuluyor. Yeni BMW 430i xDrive Cabrio 245 beygir güç ve 400 Nm tork değerlerine sahip. Otomobil 0-100 km/s hızlanmasını 6,3 saniyede tamamlıyor.