Citroen Türkiye, şubat ayındaki güçlü satış performansıyla Türkiye otomotiv pazarında üçüncülüğü elde ederken, dünya genelinde Citroen’in yer aldığı tüm pazarlarda ikinci olarak dikkatleri üstüne çekti.

Marka, mart ayındaki avantajlı kampanyalarıyla da satış başarısına devam etmeyi hedeflerken, yeni bir binek veya hafif ticari araç satın almak isteyenleri showroomlarına bekliyor. Kompakt sınıfta 4 kapılı sedan ve SUV genlerini bir arada sunan C4 X modelinde 185 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi veya 250 bin TL için 12 ay ve yüzde 0,99 faizli kredi fırsatı sunuluyor. Tasarım ve teknolojiyi buluşturan Citroën C4’e ise, 185 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi veya 250 bin TL için 12 ay ve yüzde 0,99 faizli krediyle sahip olunabiliyor.

Citroen C5 Aircross-1Citroen’in konfor, tasarım ve işlevselliği bir araya getiren SUV modeli C5 Aircross, Shine Bold ve E-Series donanımına sahip versiyonlarında 225 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi veya 300 bin TL’ye varan kredi için 12 ay ve yüzde 0,99 faiz imkânlarıyla Citroen showroomlarında yeni sahiplerini bekliyor. Güçlü SUV tasarımı, çok yönlü kullanımı, sürüş güvenliği ve konforunu destekleyen gelişmiş teknolojilere sahip Citroen C3 Aircross modeli, 185 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi veya 250 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0,99 faizli kredi seçeneği ile satın alınabiliyor. Çeşitli kişiselleştirme kombinasyonlarıyla heyecan verici deneyimler yaşatan ve otomatik şanzıman seçeneğiyle kullanıcılarına konforlu bir sürüş sunan Citroën C3 modelinde ise, 150 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi veya 200 bin TL için 12 ay vadeli yüzde 0,99 faizli kredi imkânı sağlanıyor.

TOGG T10X’te sıfır faiz için son gün 20 Mayıs TOGG T10X’te sıfır faiz için son gün 20 Mayıs

Konforlu ve elektrikli Citroën modellerinde 0 faizli kredi fırsatları!

Citroen, e-C4 ve e-C4 X ile C segmentinde birbirini tamamlayan iki elektrikli araç sunan tek marka olarak öne çıkmaya devam ederken, menzil ve maliyet odaklı yaklaşımını da sürdürüyor. Her iki elektrikli model, içten yanmalı motora sahip C4 ve C4 X modellerinin iç mekan genişliği ve kabin içi kullanım özelliklerini elektrikli güç-aktarma sisteminin avantajlarıyla birleştiriyor. Citroën C4 ve C4 X’in yüzde 100 elektrikli versiyonları ë-C4 X ve e-C4, 300 bin TL’ye varan kredi için 12 ay ve yüzde 0 faiz avantajıyla satın alınabiliyor. Stratejik olarak belirlenmiş batarya boyutu ve 100 kW hızlı şarj işlevi çok yönlü kullanım sunarken aynı zamanda rekabetçi bir fiyat konumlandırmasını da destekliyor.

Ticaride yılın en avantajlı fırsatı!

Citroen Berlingo Kombi“Yılın En Hızlı Büyüyen Hafif Ticari Araç Markası” ödülünü kazanarak önemli bir başarıya daha imzasını Citroen, hafif ticari araçlarda da avantajlı kampanyalara imzasını atıyor.

Tasarım, pratiklik ve modülerlik açısından yenilikçi çözümleri ve multimedya özellikleriyle sürüş keyfini artıran Berlingo Kombi modeli, 185 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi veya 250 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0,99 faizli kredi fırsatlarıyla Citroen showroomlarında yeni sahiplerini bekliyor. Kombivan sınıfının öncüsü olan modüler tasarımlı Citroen Berlingo Van, 150 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi veya 200 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0,99 faizli kredi seçeneğiyle satın alınabiliyor.

Citroen, yüksek kapasite ve konforu buluşturan Citroën; ergonomik tasarımını teknolojik donanımlarla bünyesinde birleştiren Jumpy Spacetourer modelinde 300 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi seçeneği ile sunuyor. Citroen, yüksek kapasite ve konforu buluşturan Jumper ve günlük hayatı kolaylaştıran bir mesai arkadaşı olarak Jumpy modellerini 150 bin TL için 12 ay vadeli, yüzde 0,99 faizli kredi fırsatıyla kullanıcılarla buluşturuyor.

Editör: Rezzan Alavant