Opel Efsanesi Yeni Frontera'nın son detayları Opel Efsanesi Yeni Frontera'nın son detayları

Toyota’nın büyük bir merakla beklenen yeni Toyota C-HR modelinin örtüsünün kalkacağı tarih açıklandı. 26 Haziran’da gösterilecek nefes kesen tasarımıyla Yeni Toyota C-HR, C-SUV segmentine yepyeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

Yeni nesil Toyota C-HR, ilk neslin getirdiği başarıyı daha da ileriye taşımayı hedefliyor. Toyota C-HR’ın DNA’sına sadık kalınarak geliştirilen Yeni  Toyota C-HR, yepyeni sofistike tasarımı gelişmiş teknolojilerle buluşturmaya hazırlanıyor. 

Dünyada satılan 80.67 milyon aracın 10.5 milyon adedi Toyota Dünyada satılan 80.67 milyon aracın 10.5 milyon adedi Toyota

C-SUV segmentine ilk nesilde olduğu gibi iddalı bir bakış açısı getirecek olan Yeni Toyota C-HR, sunacağı verimli motor seçenekleriyle de Toyota markasını karbon nötr hedeflerine daha da yaklaştıracak. Toyota C-HR, ilk neslinde olduğu gibi ikinci nesliyle de Sakarya’daki Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye fabrikasında üretilecek.

Toyota Hidrojen Yakıt Hücreli Lojistik Ağıyla Karbon Salımını Azaltıyor Toyota Hidrojen Yakıt Hücreli Lojistik Ağıyla Karbon Salımını Azaltıyor
 

www.otoaktuel.com.tr